Lampa owadobójcza NOVEEN IKN-30BLAC
Wysyłka z magazynu: ⁨A3⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
N'OVEEN
Kod produktu:
IKN-30BLAC / 5902221620232
Specyfikacja
Bez środków owadobójczych:Tak
Bezpieczny dla zwierząt:Tak
Cicha praca:Tak
Czas działania:20 - 40 tysięcy godzin
Długość przewodu:2 m
Efektywny obszar:120 m²
Funkcje:Emitowanie światła o specjalnej barwie przyciągającej owady
Głębokość produktu:100 mm
Gwarancja:30 miesięcy
Ilość:1
Instrukcja obsługi:Tak
Kolor:Czarny
Kolor produktu:Czarny
Liczba źródeł światła:2
Materiały:Tworzywo sztuczne, Metal
Moc (w):30
Moc żarówki:15 W
Możliwość zawieszenia:Tak
Napięcie wyjściowe:4000 V
Normy i certyfikaty:CE, ROHS
Pobór mocy:30 W
Pozostałe parametry:Czas pracy: do 40000 godzin, Lampy UVA, Konstrukcja: metal i tworzywo sztuczne, Wyjmowana tacka na owady, Łańcuszek do podwieszenia lampy, Przeznaczona do pomieszczeń do 120 m2, Napięcie: 4000 V, Wymiary: 54 x 10 x 26.5 cm
Przeznaczenie:Wewnętrzna
Rodzaj:Lampa owadobójcza
Rodzaj zasilania:Prąd przemienny
Rodzaj źródła światła:Świetlówka UVA
Stopień ochrony ip:IPX4
Szerokość produktu:540 mm
Taca:Tak
Waga produktu:2,24 kg
Wymienna żarówka:Tak
Wyposażenie:Łańcuszek do podwieszenia
Wysokość produktu:265 mm
Zasilanie:220-240V, 50Hz