Kamera IP Hikvision DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL 2.8mm)BLAC
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
HIKVISION
Kod produktu:
DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL(2.8mm)BLACK / 6936422114985
Kamera IP Hikvision DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL(2.8mm)BLACK
ModelDS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL (2.8 mm) BLACK
MarkaHikvision
Przetwornik obrazu1/1.8" Progressive Scan CMOS
Maks. rozdzielczość2688 × 1520
Min. oświetlenieKolor: 0.0001 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux z oświetleniem
Czas otwarcia migawki1 s do 1/100 000 s
Dzień/NocFiltr odcinający IR
Ustawienie położeniaPan: 0°–360°, Tilt: 0°–90°, Rotate: 0°–360°
Typ obiektywuStałoogniskowy, 2.8 mm
Ogniskowa i FOV2.8 mm: HFOV 111.1°, VFOV 57.6°, DFOV 138.5°
Mocowanie obiektywuM16
Typ przysłonyStała
PrzysłonaF1.0
Głębia ostrości2.8 mm: 2.5 m–∞; 4 mm: 3.1 m–∞
DORI2.8 mm: D: 61 m, O: 24 m, R: 12 m, I: 6 m; 4 mm: D: 75 m, O: 30 m, R: 15 m, I: 7 m
Światło wspomagająceBiałe światło, IR
Zasięg światła wspomagającegoDo 60 m
Smart Supplement LightTak
Długość fali IR850 nm
Strumień główny50 Hz: 25 fps (2688×1520, 1920×1080, 1280×720); 60 Hz: 30 fps (2688×1520, 1920×1080, 1280×720)
Podstrumień50 Hz: 25 fps (1280×720, 640×480, 640×360); 60 Hz: 30 fps (1280×720, 640×480, 640×360)
Trzeci strumień50 Hz: 10 fps (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360); 60 Hz: 10 fps (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360)
Kompresja wideoH.265/H.264/H.264+/H.265+, MJPEG
Bitrate wideo32 Kbps – 8 Mbps
Typ H.264Baseline/Main/High Profile
Typ H.265Main Profile
Kontrola bitrateCBR/VBR
SVCH.264 i H.265
ROI1 stały region dla głównego strumienia
Audio typMono
Kompresja audioG.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC
Bitrate audio64–320 Kb/s w zależności od formatu
Częstotliwość próbkowania8/16/32/48 kHz
Filtrowanie szumówTak
Wbudowany mikrofon/głośnikPodwójny mikrofon matrycowy; głośnik 2 W, 120 dB @ 10 cm
Interfejs audio1 wejście (Line in), 1 wyjście (Line out), 3.3 Vpp, 4.7 KΩ/100 Ω, typ niesymetryczny
Jednoczesny podglądDo 6 kanałów
APIONVIF (S, T, G), ISAPI, SDK, ISUP
UżytkownicyDo 32 użytkowników (administrator, operator, użytkownik)
ZabezpieczeniaHTTPS, 802.1X, znak wodny, filtr IP, autoryzacja WSSE, TLS 1.1/1.2/1.3
Pamięć sieciowaNAS (NFS, SMB/CIFS), ANR
KlientiVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
PrzeglądarkaChrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+ (bez wtyczek)
Parametry obrazuTryb obracania, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, balans bieli, gain
Dzień/nocDzień, Noc, Auto, Harmonogram
Poprawa obrazuBLC, HLC, 3D DNR, korekcja zniekształceń, defog
SNR≥ 52 dB
WDR130 dB
Stabilizacja obrazuEIS
Maski prywatności4 programowalne maski
Ethernet1 RJ45 10/100M, samoadaptacyjny
Pamięć lokalnamicroSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB
Alarm2 wejścia, 2 wyjścia (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A)
ResetTak
ZdarzeniaRuch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek, zmiana sceny
Funkcje AIPrzechwytywanie twarzy, ochrona perymetryczna (linia, wtargnięcie, region)
Zasilanie12 VDC ±25% (1.41 A, max. 17 W); PoE IEEE 802.3at klasa 4 (max. 18 W)
MateriałMetal: obudowa, pokrywa, uchwyt
Wymiary286.7 × 93.3 × 91.2 mm
Wymiary opakowania386 × 156 × 155 mm
Waga1250 g
Waga z opakowaniem1800 g
Warunki pracy-30 °C do 60 °C, ≤95% RH (bez kondensacji)
Warunki przechowywania-30 °C do 60 °C, ≤95% RH (bez kondensacji)
Funkcje ogólneHeartbeat, mirror, flash log, reset hasła e-mail, licznik pikseli, anti-banding
Języki33 języki, w tym polski
Światło ostrzegawczeModel /SRB: czerwone i niebieskie; /SL: białe
BezpieczeństwoUL 62368-1, CB IEC 62368-1:2014+A11, CE-LVD EN 62368-1:2014/A11:2017
ŚrodowiskoCE-RoHS: 2011/65/UE
OchronaIP67: IEC 60529-2013, NEMA 4X (NEMA 250-2018)