Ekspres automatyczny Saeco GranAroma SM6580/10
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Saeco
- Kod produktu:
- SM6580/10 / 8720389003424
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Części wodoodporne: | Tak |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość przewodu: | 1,2 m |
| Klasa wydajności energetycznej: | B |
| Kolor produktu: | Szary, Srebrny |
| Kompatybilne filtry: | AquaClean |
| Kontrola aromatu przed zaparzeniem: | Tak |
| Liczba programów: | 14 |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia: | 12 |
| Liczba ustawień mocy kawy: | 5 |
| Liczba ustawień temperatury: | 3 |
| Maksymalna wysokość kubka: | 15 cm |
| Maksymalne ciśnienie: | 15 bar |
| Moc: | 1500 W |
| Napięcie wejściowe ac: | 230 V |
| Pobór mocy (max): | 1500 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy: | 300 g |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki: | 12 szt. |
| Pojemność tacy ociekowej: | 500 ml |
| Pojemność zbiornika na mleko: | 0,6 l |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1,8 l |
| Przyrządzanie americano: | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino: | Tak |
| Przyrządzanie espresso: | Tak |
| Przyrządzanie kawy: | Tak |
| Przyrządzanie latte: | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato: | Tak |
| Regulacja mocy kawy: | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia: | Tak |
| Światło funkcji blokady kapania: | Tak |
| System antywapienny anti-calc: | Tak |
| System gorącej wody: | Tak |
| Szybkie nagrzewanie: | Tak |
| Typ ekspresu do kawy: | Automatyczny |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ produktu: | Ekspres do espresso |
| Typ wkładu kawy: | Ziarna kawy, Kawa mielona |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| Umiejscowienie urządzenia: | Blat |
| Wbudowany młynek: | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wiele napojów: | Tak |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.