Ekspres automatyczny Aulika Top EVO RI SAECO
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Saeco
- Kod produktu:
- 10005373 / 8016712036369
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 452 mm |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Maksymalne ciśnienie: | 15 bar |
| Moc: | 1400 W |
| Napięcie wejściowe ac: | 230 V |
| Podłączenie do sieci wodociągowej: | Nie |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy: | 1 kg |
| Pojemność tacy ociekowej: | 1000 ml |
| Pojemność zbiornika na fusy: | 40 |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 4 l |
| Przyrządzanie cappuccino: | Tak |
| Przyrządzanie espresso: | Tak |
| Przyrządzanie kawy: | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato: | Tak |
| Regulacja mocy kawy: | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia: | Tak |
| Rura pary: | Tak |
| System gorącej wody: | Tak |
| Szerokość produktu: | 334 mm |
| Typ ekspresu do kawy: | Automatyczny |
| Typ kontroli: | Przyciski, Dotyk |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Typ wkładu kawy: | Ziarna kawy |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Umiejscowienie urządzenia: | Blat |
| Waga produktu: | 23 kg |
| Wbudowany młynek: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Widoczny poziom wody: | Tak |
| Wiele napojów: | Tak |
| Wysokość produktu: | 574 mm |
| Zbiornik na zaparzoną kawę: | Filiżanka |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.