Dron Autel EVO Nano Standard pomarańczowy
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- AUTEL
- Kod produktu:
- 102000626 / 6924991102618
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czas działania (min): | 28 min |
|---|---|
| Czas ładowania baterii: | 1,5 h |
| Czas pracy baterii (nadajnik): | 3,5 godz. |
| Czas unoszenia się (max): | 26 min |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50/60 Hz |
| Czujniki: | Wizyjne |
| Długość stałej ogniskowej: | 2,4 cm |
| Dołączone śruby: | Tak |
| Eirp: | 30 dBmW |
| Format kompresji zdjęć: | JPG, DNG |
| Format zapisu: | H264, MP4, H.265, MOV |
| Funkcja automatycznego lądowania: | Tak |
| Funkcja automatycznego powrotu: | Tak |
| Funkcja automatycznego startu: | Tak |
| Funkcja powrotu do domu: | Tak |
| Funkcje kontrolowania ruchu: | Pochyły, Przedni, W górę, Wsteczny, Skręć w prawo, Skręć w lewo |
| Glonass: | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Karta pamięci w zestawie: | Nie |
| Kąt pola widzenia (fov): | 84° |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Kolor produktu: | Pomarańczowy |
| Kompatybilny z ios: | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | tak |
| Łatwość obsługi: | Tak |
| Liczba łopat śmigła: | 2 |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 1 |
| Liczba osi: | 3 |
| Liczba wirników: | 4 wirn. |
| Maksymalna jakość transmisji: | 2.7K(<1km) |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Maksymalna odporność na wiatr: | Level 5 |
| Maksymalna prędkość: | 15 m/s |
| Maksymalna prędkość (m/s): | 15 |
| Maksymalna prędkość kątowa: | 200°/s |
| Maksymalna prędkość opadania: | 4 m/s |
| Maksymalna prędkość wznoszenia: | 6 m/s |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna wysokość startu: | 4000 m |
| Maksymalny czas lotu: | 28 min |
| Maksymalny kąt nachylenia: | 33° |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 256 GB |
| Maksymalny zasięg działania: | 16800 m |
| Megapiksele: | 48 MP |
| Moc adaptera ac: | 30 W |
| Model: | Dron |
| Napięcie baterii: | 8,8 V |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 12 V |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane aplikacje: | Autel Sky |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MP4, MOV, H.265, H.264 |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwane tryby wideo: | 4K, 1080p, 2.7K |
| Ochraniacz gimbala: | Tak |
| Odległość transmisji (maksymalna): | 10 km |
| Pasmo częstotliwości: | 2.400-2.4835, 5.725-5.850, 5.150-5.250 GHz |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pojemność baterii: | 17,32 Wh, 2250 mAh |
| Pojemność baterii nadajnikowej: | 3930 mAh |
| Pojemność transmisji: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 2,5 A |
| Prędkość transmisji danych przy maksymalnej rozdzielczości wideo: | 20 Mbit/s |
| Przewody: | USB Type C , Micro-USB, USB Lightning |
| Rodzaj: | Dron |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość kamery: | 3840 x 2160 |
| Rozdzielczość zdjęcia: | 8000 x 6000 piksele |
| Rozdzielczości wideo: | 2720 x 1530, 3840 x 2160, 1920 x 1080 |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego: | 1,6 µm |
| Sensor: | CMOS 1/2" |
| Śrubokręt w zestawie: | Tak |
| Sterowanie: | Kontroler |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z androidem: | Tak |
| System transmisji: | Autel SkyLink |
| Szybkość migawki: | 8 -1/8000 s |
| Szybkość transmisji: | 100 Mbps |
| Szybkość transmisji danych: | 90 Mbps |
| Transmisja wideo: | Tak |
| Tryby lotu: | Tryb śledzenia |
| Typ interfejsu: | USB Type-C |
| Uchwyt na urządzenia mobilne: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (g): | 249 |
| Waga produktu: | 249 g |
| Wi-fi: | Tak |
| Widok na żywo: | Tak |
| Wymiary produktu rozłożonego (sxgxw): | 264 x 310 x 50 mm |
| Wymiary produktu złożonego: | 140 x 90 x 50 mm |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Kontroler |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zapasowe śmigło(a): | 1 para |
| Zasięg (m): | 16800 |
| Złącza: | Czytnik kart pamięci, USB typu C |
| Zoom optyczny: | 16x |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.