Dmuchawa do liści KARCHER LBL 4 Battery Set 36V
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Karcher
- Kod produktu:
- 1.445-160.0 / 4054278459905
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czas ładowania: | 1,08 godz |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Głębokość produktu: | 975 mm |
| Ilość prędkości: | 2 |
| Kolor produktu: | Czarny, Żółty |
| Ładowarka akumulatorów: | Tak |
| Model: | Dmuchawa ręczna |
| Napięcie baterii: | 36 V |
| Napięcie wejściowe ac: | 100 - 240 V |
| Pojemność baterii: | 2,5 Ah |
| Prędkość lotu: | 250 km/h |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość produktu: | 180 mm |
| Technologia operowania: | Prąd elektryczny |
| Typ pracy: | Dmuchanie |
| Waga produktu: | 2,2 kg |
| Wysokość produktu: | 305 mm |
| Zdolność ssania: | 220 m³/h |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.