Dławnica izolacyjna z gwintem 3/4" w kolorze szarymDławnica chroni zarówno przewód przed ostrymi krawędziami obudowy urządzenia, jak i urządzenie przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych
DŁAWNICA IZOLACYJNA G3/4 IP68 3/4 "
2,55 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Wed, Apr 29 - Mon, May 4
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Dahua
- Kod produktu:
- G3/4 / 5902887058554
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Klasa szczelności: | IP68 |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Średnica kabla: | Ø 10 ... 17 mm |
| Typ (rozmiar): | 3/4 " |
| Waga: | 0.02 kg |
| Wymiary: | Ø 36 x 44 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.