Discman z auto resume i anti-shock DMP-395W biały
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- denver
- Kod produktu:
- DMP-395W / 5706751061974
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Elektroniczny system antywst. (cd): | 40 s |
|---|---|
| Głębokość opakowania: | 140 mm |
| Głębokość produktu: | 150 mm |
| Ilość głośników: | 2 |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 2 |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3 |
| Odtwarzacz cd-r: | Tak |
| Odtwarzacz cd-rw: | Tak |
| Odtwarzacz mp3: | Tak |
| Odtwarzane formaty płyt: | MP3 |
| Pauza: | Tak |
| Rodzaj urządzenia: | Przenośny odtwarzacz CD |
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Słuchawki w zestawie: | Tak |
| System odporności na wstrząsy: | Przeciw-wstrząsowy |
| Szerokość opakowania: | 128 mm |
| Szerokość produktu: | 135 mm |
| Typ obsługiwanych baterii: | 2 x size "AA" |
| Typy dysków do odtwarzania: | CD-R, CD-RW, CD |
| Waga wraz z opakowaniem: | 345 g |
| Wbudowane głośniki stacji dokującej: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | LCD |
| Wysokość opakowania: | 38 mm |
| Wysokość produktu: | 28 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.