DINGO Piłka z uchwytem energy 40cm czerwono-zielona
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Dingo
- Kod produktu:
- 30094 / 5904760300941
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Dodatkowe cechy: | Szkoleniowe |
|---|---|
| Kategoria: | Dla psa |
| Kategoria produktu: | Zabawka sznurowa |
| Kolor produktu: | Czerwony, Zielony |
| Materiały: | Bawełna |
| Możliwość prania w pralce: | Tak |
| Oferta sezonowa: | Aktywność z pupilem, Lato z pupilem |
| Średnica piłki: | 6 cm |
| Waga produktu: | 270 g |
| Wiek pupila: | W każdym wieku |
| Wielkość rasy: | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy: | 0 g - 200 g |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.