Dietz Tayo - okrągły taboret prysznicowy z regulacją wysokości
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- DIETZ
- Kod produktu:
- PLS083 / 4251747200017
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość (max.): | 46,6 cm |
|---|---|
| Głębokość siedziska: | 33,7 cm |
| Ilość nóg: | 3 |
| Kolor produktu: | Biały, Jasnoszary |
| Maksymalna szerokość: | 47,2 cm |
| Maksymalna waga użytkownika: | 130 kg |
| Materiały: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Minimalna szerokość: | 42,5 cm |
| Model: | Okrągły |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Regulowana wysokość: | Tak |
| Szerokość siedziska: | 33,7 cm |
| Waga produktu: | 2,1 kg |
| Wysokość siedziska (maks.): | 58,4 cm |
| Wysokość siedziska (min.): | 43,7 cm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.