- CechyCałkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji: 100%Kieszenie zewnętrzne: Kieszeń bocznaDedykowana płeć: UnisexPas biodrowy: TakElementy odblaskowe: TakAktywność: Rowerowa, Wspinaczka górskaGłówny kolor produktu: CzarnyPojemność zbiornika na wodę: 2 lMocowanie do kasku: TakRegulacja pasów: TakLiniowa gęstość masowa: 100 DKieszenie wewnętrzne: Kieszeń na klucze
- KonstrukcjaRozkładany: NieOtworek typu ładowniczego: Górne
- Waga i rozmiaryObjętość: 8 lWaga produktu: 540 gWysokość produktu: 430 mmSzerokość produktu: 220 mmGłębokość produktu: 140 mm
Deuter Race 8 8 l Czarny
139,25 €
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Thu, May 21
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Deuter
- Kod produktu:
- 320402370000 / 4046051149226
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Aktywność: | Rowerowa, Wspinaczka górska |
|---|---|
| Aktywności: | Militaria |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji: | 100% |
| Dedykowana płeć: | Unisex |
| Domyślny: | N/A |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Głębokość produktu: | 140 mm |
| Główny kolor produktu: | Czarny |
| Kategoria: | Akcesoria |
| Kieszenie wewnętrzne: | Kieszeń na klucze |
| Kieszenie zewnętrzne: | Kieszeń boczna |
| Kolor: | Czarny |
| Liniowa gęstość masowa: | 100 D |
| Mocowanie do kasku: | Tak |
| Objętość: | 8 l |
| Otworek typu ładowniczego: | Górne |
| Pas biodrowy: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 2 l |
| Regulacja pasów: | Tak |
| Rozkładany: | Nie |
| Szerokość produktu: | 220 mm |
| Waga produktu: | 540 g |
| Wysokość produktu: | 430 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.