Depilator laserowy Rio Beauty Celebrity Salon LAHR2-C kolor biały
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Rio Beauty
- Kod produktu:
- LAHR2-C / 5019487084927
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czas zabiegu: | 4 s |
|---|---|
| Głębokość opakowania: | 75 mm |
| Głębokość produktu: | 238 mm |
| Kolor produktu: | Biały |
| Końcówka do ciała: | Tak |
| Liczba poziomów intensywności: | 5 |
| Napięcie wejściowe ac: | 230 V |
| Obszary ciała: | Wewnętrzna część ramion, Zewnętrzna część ramion |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy): | Tak |
| Regulacja intensywności: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 240 mm |
| Szerokość produktu: | 287 mm |
| Technologia depilacji: | Laser |
| Waga produktu: | 1,22 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,34 kg |
| Wysokość opakowania: | 295 mm |
| Wysokość produktu: | 63 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.