Depilator laserowy IPL IL3020 CONCEPT
613,22 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Wed, May 20 - Mon, May 25
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Concept
- Kod produktu:
- IL3020 / 8595631011201
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie: | Tak |
|---|---|
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Czas działania - cała noga: | 15 min |
| Czas działania - linia bikini: | 2 min |
| Czas działania - połowa nogi: | 8 - 10 min |
| Czas działania - przedramię: | 1 min |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Dedykowana aplikacja: | Concept IPL (Google Play/AppStore) |
| Dedykowana płeć: | Unisex |
| Depilacja laserowa: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Etui podróżne: | Tak |
| Funkcje masażu: | Nie |
| Głębokość produktu: | 175 mm |
| Główny kolor produktu: | Złoto różowe, Biały |
| Golarka: | Nie |
| Ilość: | 1 |
| Końcówka do ciała: | Tak |
| Końcówka do golenia okolic bikini: | Tak |
| Liczba poziomów intensywności: | 5 |
| Napięcie wejściowe ac: | 100 - 240 V |
| Obszar działania końcówki do ciała: | 4 cm² |
| Ochrona oczu: | Tak |
| Odpowiedni dla skóry wrażliwej: | Nie |
| Odpowiedni do krótkich włosów: | Tak |
| Odpowiedni tylko dla dorosłych: | Tak |
| Pobór mocy: | 36 W |
| Ruchoma końcówka: | Nie |
| Szerokość produktu: | 80 mm |
| Tryby pracy: | 2 |
| Trymer: | Nie |
| Waga produktu: | 500 g |
| Wbudowany wyświetlacz: | LCD |
| Wskaźnik gotowości do użycia: | Tak |
| Wymienne końcówki: | Tak |
| Wysokość produktu: | 31 mm |
| Żywotność lampy (liczba błysków): | 300000 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.