Denver TCL-212BT PINK odtwarzacz cd Przenośny odtwarzacz CD Czarny, Różowy
228,51 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Tue, Apr 7
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- denver
- Kod produktu:
- 111141300011 / 5706751040726
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Cyfrowy tuner: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 250 mm |
| Głębokość produktu: | 261 mm |
| Ilość: | 1 |
| Ilość anten: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Kolor produktu: | Czarny, Różowy |
| Kraj pochodzenia: | Dania |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 4 |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Moc wyjściowa (rms): | 4 W |
| Napięcie baterii: | 1,5 V |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 230 V |
| Odtwarzacz mp3: | Tak |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft): | 2384 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, hc): | 5500 szt. |
| Rodzaj urządzenia: | Przenośny odtwarzacz CD |
| Rodzaj zasilania: | Bateria, Prąd przemienny |
| Szerokość opakowania: | 283 mm |
| Szerokość produktu: | 130 mm |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Waga produktu: | 1,19 kg |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wejście aux: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wysokość opakowania: | 155 mm |
| Wysokość produktu: | 225 mm |
| Zakresy tunera: | FM |
| Zmieniarka cd: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.