ACO PS-MDR-20-15 Zasilacz prądu stałego, na szynę DIN, z podłączeniem PE
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
ACO
Kod produktu:
MDR-20-15 /
Model: MDR-20-15
Przeznaczenie
Specyfikacja techniczna
Wymiary (mm) : 1 moduł DIN (23x91x100)
Sposób montażu : Szyna DIN
Prąd : max 1,34A
Moc : max. 20W
Napięcie : Wejściowe: 100-240V AC, 50/60Hz / Wyjściowe: 15V DC
Wyjścia : 3 x złącza śrubowe: ( podłączenie 15V DC: +V, -V / podłączenie kontroli napięcia: DC OK )
Wejścia : 3 x złącza śrubowe: ( podłączenie 230V AC: PE, L, N )
Cechy :
dedykowany do systemów:
– vido/audio: CDNP, INSPIRO+, Familio/COMO (P/PV/PRO)
– z odbiornikami z wymaganym dodatkowym zasilaniem (aktywne), np. INS-UP720MR, UP800
• kompatybilny z innymi systemami
• uniwersalny
• typ: impulsowy (sprawność do 91%)
• zabezpieczenia: termiczne, przeciążeniowe i zwarciowe
• dioda LED sygnalizująca zasilanie
• chłodzenie poprzez swobodny przepływ powietrza
• możliwość regulacji napięcia wyjściowego: 13,5V - 16,5V