Blender kielichowy Adler AD 4057 Style

110,99 zł
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 1 recenzji)
Kod produktu:
AD 4057
Producent:
Adler

Nie tylko do pulpy

Blender kielichowy Adler AD 4057

Co powinien mieć dobry blender?

Blender kojarzy się z podłużnym, ręcznym urządzeniem, dzięki któremu można szybko zmiksować zupę lub rozdrobnić owoce. W jednej rodzinie z blenderem ręcznym jest blender stojący inaczej zwany blenderem kielichowym. To jedno z podstawowych urządzeń wykorzystywanych w kuchniach i to na całym świecie. Dla wszystkich, którzy pragną w szybki i prosty sposób przyrządzić różnorodne potrawy, powinni rozważyć zakup takiego urządzenia.

Przygotuj sobie koktail

Budowa większości blenderów kielichowych składa się z antypoślizgowej podstawy, pojemnego kielicha z uchwytem, nożyka umiejscowionego na dnie dzbanka no i szczelnej pokrywy.

Sterowanie blenderem Adler AD 4057

Wielozadaniowe urządzenie kuchenne-blender kielichowy

Nowoczesny, biało-szary blender kielichowy Adler sprawdzi się w każdej kuchni na piątkę. Obudowa podstawy urządzenia, w której mieści się silnik, wykonana jest z białego tworzywa. Natomiast wykończenie dolnej części obudowy oraz pokrętło uruchamiające urządzenie to tworzywo w kolorze szarym. Plastikowy dzbanek ma pojemność 1,5 litra. W podstawie dzbanka znajduje się 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza i to te miękkie, jak i te twarde produkty. Dwa podwójne noże z gładkim i ząbkowanym ostrzem świetnie miksują różnorodne owoce oraz warzywa. Dzbanek z przykręconą częścią wyposażoną w ostrza zakładamy na podstawę i lekko przekręcamy w prawo. Bezpieczne połączenie zapewnią cztery zaczepy. Utrzymanie całego urządzenia w miejscu gwarantują cztery nóżki zaopatrzone w gumowe przyssawki. Energooszczędny silnik ma moc 450W Blender posiada cztery prędkości pracy oraz funkcję PULSE, która uruchamia przerywaną pracę urządzenia przy maksymalnej ilości obrotów.

Blender Adler AD 4057 po rozłożeniu

Dzbanek posiada podziałkę od 500 ml do 1500 ml, co ułatwia odmierzanie składników. Zamykana pokrywka uszczelnia urządzenie podczas miksowania a dodawanie produktów w czasie pracy zapewnia otwór na środku pokrywki zamykany za pomocą przeźroczystego korka. Zatyczka ma średnicę 45 mm z dwoma wypustami do zablokowania. W komplecie przewód zasilający o długości 115 cm z wtyczką niewymagającą uziemienia. Automatyczna blokada zabezpiecza przed włączeniem blendera bez założonego kubka oraz pokrywki.

Blender Adler AD 4057 pracuje i wygląda


Specyfikacja

Funkcja: Pulse
Moc: 450 W
Ostrze:ze stali szlachetnej
Prędkość:4 Poziomy
Pojemność:1,5l
Wykonanie:dzbanku z plastiku
W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

tamara32

polecam szybko zmieli na mus wszystko co się włoży do tego bardzo dobrze się czyści

giermek

polecam szybka wysyłka i dobra jakość