Butelka filtrujaca DAFI, bidon. Kolor limonkowy limonkowy 0,5L

26,90 zł

zamiast 32,99 zł

szt.

Kup dzisiaj, a wyślemy jutro.

Dostępność:
duża ilość
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 14 recenzji)
Kod produktu:
limonkowy 0,5L
Producent:
Dafi

Nie zawsze w zasięgu ręki jest kran

Butelka filtrująca Dafi z kolorowym filtrem

Jak mieć czystą wodę zawsze w zasięgu ręki?

Jak ważna dla nas jest woda wszyscy wiemy, powinniśmy wypijać c o najmniej 2 litry wody dziennie. Jeżeli stawiasz w życiu na ekologię i chcesz dbać o środowisko to na pewno starasz się ograniczać ilość plastiku, jaki używasz w domu? I tu idealnym pomocnikiem, i w dostępie do wody i w dbaniu o środowisko jest dzbanek filtrujący, który ograniczy nam znacznie zużycie plastiku. Ale co zrobić wybierając się w podróż? To proste, wystarczy kupić butelkę filtrującą do wody. To technologia identyczna jak stosowana już od lat w dzbankach filtrujących. Taką butelkę możesz mieć zawsze przy sobie, jest lekka i prezentuje się świetnie. Spacer, siłownia, podróż, praca wszędzie i zawsze zaspokoisz pragnienie.

Butelka filtrująca Dafi zdjęcie poglądowe kolorów dostępnych na innych stronach

Co potrzebuję do używania butelki filtrującej?

Używanie butelki filtrującej to niebywale prosta sprawa. Napełniamy ją wodą kranową, umieszczamy filtr w butelce, zakręcamy korek i gotowe! O czystość wody zadba filtr węglowy usuwający zapach i posmak chloru oraz podnoszący pH wody. Woda filtrowana w tej butelce Dafi zachowuje wszystkie swoje walory zdrowotne, czyli minerały i pierwiastki. Dafi wyprodukowało butelkę z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa nie zwierającego Bisfenolu. Korek sportowy umożliwi picie wody nawet podczas biegu. Korzystając z takiej butelki nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale i dbamy o środowisko naturalne, ponieważ jeden filtr w butelce to aż 300 pół litrowych butelek, które wyrzucamy po opróżnieniu.

Butelka Dafi zaopatrzona z zestaw filtrujący

Butelki Dafi występują w różnej kolorystyce w tym miejscu sprzedajemy butelkę w kolorze limonkowym .Na innych stronach naszego sklepu, dostępne butelki z filtrami w innych kolorach

Butelka filtrująza wodę Dafi

 

Specyfikacja

Kolor:limonkowy
Pojemność:500 ml
Wydajność:filtra 150 litrów wody/miesiąc
Waga:33g
W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

mlekowy

polecam

Fitowy

polecam bardzo super i fajny kolor

Patryl76

polecam! /bardzo szybko dostarczone