Spodnie robocze ogrodniczki Lahti Pro L40602 L L4060203

163,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 15 recenzji)
Kod produktu:
L4060203
Producent:
Lahti PRO

Ogrodniczki nie tylko dla ogrodniczki

Spodnie robocze ogrodniczki Lahti Pro L40602

Czym się kierować przy wyborze spodni do pracy?

Podczas wybierania odzieży roboczej, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Weźmy pod uwagę branżę, w jakiej pracownik będzie używał stroju roboczego, w jakich warunkach będzie pracował, w jakiej temperaturze i z jakimi zagrożeniami będzie się stykał, na co dzień. Najważniejszą jednak kwestią przy zakupach tego rodzaju odzieży jest komfort i praktyczność. Pamiętajmy, że w takim stroju będziemy pracować, często cały dzień. Spodnie robocze ogrodniczki sprawdzą się w prawie każdych warunkach, mocne i trwałe w swobodnym kroju z dużą ilością kieszeni i z regulowanymi szelkami to gwarancja komfortowej pracy.

Spodnie ochronne z szelkami Lahti Pro L40602

Z jakiej firmy są najlepsze spodnie robocze? 

Polecamy firmę Lahti Pro. Ich najnowsza kolekcja odzieży roboczej spełnia wszelkie wymagane normy oraz posiada wymagane certyfikaty. Dodatkowo jest niezwykle wygodna oraz porządnie wykonana. Wyróżnia je trwały materiał, który ma znaczną odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Wzmocnione potrójne szwy ( dodatkowo wzmocnione w kroku), duża ilość kieszeni -18 w tym trzy zapinane na suwak, dodatkowe szlufki na miarki oraz oczko na klucze. Projektanci nie zapomnieli także o kieszonce na telefon komórkowy. Otwory wentylacyjne w kroku pozwalają zwiększyć komfort pracy w rożnych temperaturach. Możliwość dokupienia ochraniaczy kolan model LPN001.
Spodnie są w pierwszej kategorii środków ochrony indywidualnej.
Posiadają certyfikat CE
Norma EN ISO 13688.

Poniżej zdjęcie real:

Spodnie Lahti Pro L40602 zdjęcie real
Kategoria I - produkty należące do tej kategorii zapewniają podstawowy poziom ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych niskiego ryzyka, których skutki są powierzchniowe, chroniąc przed np. drobnymi skaleczeniami, otarciami, zabrudzeniami, działaniem łagodnych środków czyszczących, czynnikami atmosferycznymi o charakterze łagodnym itp.

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

dobraDusza

polecam ! 10/10!

posiadaczka

polecam posiadam i jak dla mnie super!!!!

romarzyciel

polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do tego produktu pasują również: