Poziomica PRO600 pion i poziom długość 60cm PRO600-60

43,99 zł
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 1 recenzji)
Kod produktu:
PRO600-60
Producent:
PRO

Widzisz belkę w oku sąsiada..

Poziomica PRO600 pion i poziom

Do czego przydaje się poziomnica? 

Poziomica lub poziomnica, to zazwyczaj belka, w której jest umieszczojaka poziomica najlepszany pojemniczek z bąbelkiem wskazującym na równość danej powierzchni. Narzędzie do swojej pracy wykorzystuje siłę grawitacji. Poziomnica to narzędzie cieszące się największą popularnością w budownictwie. A jaką poziomicę kupić jest odwiecznym pytaniem, na co wskazuje popularność haseł w wyszukiwarce; „”, oraz „poziomica, jaką kupić”. Na rynku dostępnych jest tak wiele modeli z różnymi unowocześnieniami, że można dostać zawrotów głowy. Jednym z ważniejszych elementów jest długość poziomicy, ale należy tez zwrócić uwagę na budowę libelli, gdyż to od niej głównie będzie zależała dokładność całego narzędzia. Warto też popatrzeć czy narzędzie posiada końcówki boczne chroniące je przed uderzeniami.

Poziomica PRO600 40cm łatwy odczyt

Od czego zależy dokładność poziomnicy?

Dokładność poziomicy głównie zależy od libelli. Ale to nie jedyna kwestia wpływająca na dokładność. Ważna jest również jakość osadzenia libelli oraz wykonanie samej poziomicy. W poziomnicach najczęściej wykorzystuje się libelle zatopione w bloku akrylowym. A niektóre z tych narzędzi mają w konstrukcje libelli wbudowane soczewki powiększające, ułatwiające dokonanie odczytu. Poziomica PRO600 to profesjonalna poziomnica zbudowana na prostokątnym profilu.
Poziomnmnice PRO liderem na rynku

Wyposażono ją w innowacyjną libellę poziomu "ŁATWY ODCZYT" o dokładności pomiaru 0,5 mm/m = 0,029°. Specjalnie zaprojektowany obły kształt libelli umożliwia nam odczyt położenia pęcherzyka, bez względu na to, pod jakim kątem patrzymy. Dodatkowo w konstrukcji libelli uzyskano efekt szkła powiększającego, a przez to pęcherzyk jest większy niż w dotychczasowej libelli.
 

Specyfikacja

Dokładność:0,5 mm/m = 0,029°
Długość: 60cm
Końcówki:Plastikowe wykonane z tworzyw sztucznych o wysokim współczynniku pochłaniania energii, stanowiące skuteczną ochronę profilu
Kolor: czerwony
Libelle: poziomu – ŁATWY ODCZYT , pionu
Odporność:na zmiany temperatur i i wilgotności
Wykonanie: ze stopu aluminium

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.