Filtr do wody Dafi Unimax. Wkład filtrujący wodę

14,99 zł
szt.
Przewidywana dostawa: Mon, Jun 28 - Mon, Jun 28
Dostępność:
duża ilość
Ocena:
(na podstawie 3 recenzji)
Producent:
Dafi
Kod produktu:
Dafi Unimax filtr / 5900950925680
Filtr uniwersalny, pasuje nie tylko do produktów marki Dafi ale również innych marek, np.: Brita Maxtra, Real Quality, Tarrington House i innych.

Filtr Dafi Standard Unimax w przekroju

Filtr Standard Unimax przeznaczony jest do polepszania jakości wody kranowej. Dzięki niemu staje się ona idealna do picia, parzenia i gotowania. Woda przefiltrowana Dafi Standard jest alternatywą wody butelkowanej. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadu na elementach grzejnych czajnika, żelazka i ekspresu do kawy.

Wydajność filtra: 30 dni lub ok. 150-200 l wody (w zależności od jej jakości)

Filtr Dafi Standard Unimax z opakowaniem

FILTROWANIE KROK PO KROKU:
Krok 1. Górna pokrywa filtra wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne. Odpowiednio zaprojektowana, zapewnia właściwą cyrkulację wody poddawanej filtracji.
Krok 2. Siateczka filtrująca zatrzymuje znajdującą się w wodzie zawiesinę lub osad np.: pianę, tłuszcz, rdzę.
Krok 3. Żywica jonowymienna usuwa z wody niektóre metale ciężkie, pozwala wychwycić związki odpowiedzialne za kamień kotłowy. Dzięki temu woda jest zmiękczona a w herbacie nie pojawia się osad.
Krok 4. Węgiel aktywny redukuje chlor oraz związki organiczne znajdujące się w wodzie kranowej. Usuwa z niej nieprzyjemny zapach, jak również poprawia smak.
Krok 5. Dolna pokrywa o mikroporowatej strukturze przeprowadza powtórną filtrację mechaniczną, zapewniając najwyższą czystość wody.

Filtr Dafi Unimax widok z góry

Filtr Standard Unimax zawiera odpowiednio dobraną i systematycznie kontrolowaną mieszankę filtrującą składającą się z węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej. Dzięki temu filtr znacznie redukuje twardość wody, zawartość metali ciężkich, związków chloru oraz innych substancji mogących niekorzystnie wpływać na smak, zapach i barwę wody kranowej.

Wkład Dafi do filtrowania wody

Specyfikacja

Cena:dotyczy 1 sztuki
Wydajność:filtra: 30 dni lub ok. 150-200 l wody (w zależności od jej jakości)

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna