Środki czystości najwyższej jakości

Produkty marki vileda

Marka Vileda

Produkty marki vileda
Marka Vileda stała się rozpoznawalna dzięki produktom do sprzątania. Zajmuje pierwsze miejsce pod względem jakości i zaufania klientów. Vileda jest światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości. 

Ile lat na rynku?

Produkty marki vileda
Marka Vileda jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją.  Jest to rodzinna firma, która założona została w 1849 roku przez Carla-Johanna Freudenberga. W tej chwili posiada ona 280 oddziałów, w 42 krajach i zatrudnia aż 30000 pracowników. Dlatego mówi się o niej że jest to firma światowa.

Produkty, na które warto zwrócić uwagę

Produkty marki vileda

Marka Vileda posiada bardzo dużo, bardzo dobrych produktów. Skupmy się jednak na tych, które według mnie są najlepszymi produktami.  Absolutnym hitem marki Vileda jest robot sprzątający. Poprzez naciśnięcie jednego guziczka, nie musimy martwić się o bałagan na podłodze. Drugim produktem, który również zasługuje na miano najlepszego jest  mop obrotowy . Dzięki wbudowanemu mechanizmowi obrotowemu, który wyciska nam nadmiar wody nie mamy żadnych smug na podłodze.  Ostatnim z najczęściej używanych produktów są ściereczki. Cechują je wysoka chłonność, i długi czas użytowania.

280 oddziałów w 42 krajach
150 lat tradycji

Opinie klientów

Zestaw sprawdza się zarówno na parkiecie,panelach czy płytkach. Ułatwia nawet wielogodzinną pracę,gdyż nie trzeba się ciągle schylać by wypłukać mop. Polecam wszystkim bo warto czasem trochę więcej zainwestować w swoją wygodę.

Firma godna mojego polecenia,produkt na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolona. Polecam

Transakcja przebiegła prawidłowo.. Towar zgodny z zamówieniem Polecam ten sklep

Strona główna