The Reliable Choice
Niezawodny wybór

Najpopularniejszy producent

Firmy TP-LINK nie trzeba nikomu przedstawiać – to niezaprzeczalnie, jeden ze światowych liderów w dziedzinie produkcji urządzeń sieciowych. Wielokrotnie nagradzany za wprowadzanie innowacyjnych technologii w zakresie proponowanych produktów i usług. W ofercie TP-LINK można znaleźć wszystko, co jest niezbędne, aby pozostawać w kontakcie ze światem: routery, karty sieciowe, wzmacniacze, przełączniki i wiele innych urządzeń przewodowych i bezprzewodowych.

Obecność w ponad 120 krajach
Ponad 18 lat doświadczenia

Kreatywność

Wszystkie urządzenia marki TP-LINK łączy jedno – ich twórcy za cel stawiają
sobie dążenie do doskonałości przy wykorzystaniu innowacyjnych metod.

Jakość

U podstawy każdego tworzonego produktu leży przekonanie, że jakość
jest priorytetem, a produkt, który trafia do klienta ma być po prostu
niezawodny.

Zaangażowanie

TP-LINK stawia na relację z klientem, opartą na odpowiedzi na jego
potrzeby i utrzymanie zaufania, jakim firma cieszy się na całym świecie

Opinie klientów

Nawet nie zastanawiałem się gdzie szukać routera, który umożliwiłby mi korzystanie z transmisji 4G – router TP-LINK TL-MR3420 to był strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu stabilne i szybkie połączenie z Internetem to dla mnie standard.

Miałam problem z Internetem w domu – sygnał po prostu nie docierał do wszystkich pomieszczeń. Na szczęście wystarczyło jedynie sięgnąć po wzmacniacz sygnału TP-LINK AC750 i po banalnie prostej konfiguracji problem mam z głowy!

Potrzebowałem dobrego routera Wi-Fi, który w końcu zapewniłby mi transmisję odporną na zakłócenia. Wybrałem router TP-LINK TL-WR1043ND i zrobiłbym to ponownie. Szybki transfer, bezpieczne połączenie, krótko mówiąc: świetny sprzęt.

Strona główna