Doświadczenie i uczciwość

Produkty marki powermat

Marka PowerMat

Produkty marki powermat
Marka PowerMat to przede wszystkim wysokiej jakości certyfikowane narzędzia, elektronarzędzia, sprzęt spawalniczy i urządzenia budowlane. Cena produktów w połączeniu z jakością na pewno pozytywnie Cię zaskoczy! Dzięki tym produktom na pewno szybko zmierzysz się z remontem czy uprzątnięciem swojego ogrodu.

Róźnorodność asortymentu

Produkty marki powermat
PowerMat cechuje różnorodność asortymentu. Jego jakość jest również bardzo dużą zaletą. Marka ta jednak jest liderem pośród spawarek inwertorowych – sprzętu o niewielkich rozmiarach, oszczędnego, bezpiecznego, posiadającego szeroki zakres prądu oraz regulacji i, co dla każdego użytkownika jest niezmiernie ważne, bardzo mało awaryjnego. Drugim rodzajem produktów, który warty  jest zakupu to piły łańcuchowe. Cechuje je duża wytrzymałość silnika i jakość konstrukcji. To jednak nie koniec produktów wysokiej jakości. PowerMat oferuje solidne maski spawalnicze, kosiarki, kosy, siekiery i szlifierki.

Uczciwość producenta

Produkty marki powermat
PowerMat ma za sobą wieloletnie doświadczenie, któremu towarzyszy niezwykłe zaufanie klientów. Nie bierze się ono z niczego, wynika bowiem bezpośrednio z gwarancji jakości produktów. Firma zapewnia też szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.
Obecność w ponad 30 krajach
Ponad 34 lat na rynku

Opinie klientów

Kosiarka do zastosowań profesjonalnych. Po roku użytkowania ponad 200 godzin nie stało się kompletnie nic. Niestety oryginalne noże są drogie. Ogólnie polecam bo inne kosiarki jeszcze wiele lat nie dorównają tej marce.

Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z waszych ofert.

Strona główna