Twój dostawca
technologii multimedialnej

Nowoczesne dekodery

Firma Opticum wywodzi się z Niemiec. Działalność firmy koncentruje się wokół produkcji, importu i dystrybucji urządzeń RTV. W asortymencie producenta można znaleźć między innymi dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej, naziemnej czy kablowej, ale również multiswitche, konwertery, anteny i inne akcesoria multimedialne. Słowem: wszystko, co niezbędne do budowy domowego centrum rozrywki.

Ponad 100 różnych produktów

Najwyższa jakość

Niemiecki producent może się pochwalić profesjonalną wiedzą, którą
wykorzystuje w dostarczaniu urządzeń najwyższej jakości.

Szeroki asortyment

Opticum oferuje różnego rodzaju sprzęty, które posłużą przy
tworzeniu i rozbudowie systemu telewizji cyfrowej w każdym domu.

Profesjonalizm w dobrej
cenie

Na tle produktów konkurencyjnych marek, te sygnowane marką
Opticum są dostępne w przystępnych cenach, jednocześnie nie tracąc
nic na jakości.

Opinie klientów

Miałam problem z odbiorem sygnału cyfrowej telewizji naziemnej – ciągle zdarzały się jakieś zakłócenia. Zasięgnęłam profesjonalnej porady i okazało się, że przyczyną problemów mogą być sygnały emitowane przez sieć LTE. Zaryzykowałam i kupiłam antenę DVB-T Opticum AX100 z filtrem LTE i problem zniknął!

Długo szukałem następcy dla mojego dekodera telewizji satelitarnej, który uległ niespodziewanej awarii. Warunki były dwa: ma być porządnie wykonany i nie być za dużym obciążeniem finansowym. Wybrałem tuner SAT Opticum HD X310, który sprawuje się rewelacyjnie – ma wbudowany czytnik kart CA, odbiera programy w jakości HD i posiada tryb ECO.

Mam telewizję satelitarną, ale dekoder dostarczony przez operatora zupełnie nie zdawał egzaminu. Na własną rękę zacząłem poszukiwania nowego sprzętu i tak w moim domu wylądował tuner Opticum HD X406p. Jego zalety można by wymieniać w nieskończoność, ale ja wspomnę tylko o wszystkich funkcjach znanych z droższych dekoderów i niskim zużyciu prądu.

Strona główna