Pasja i marzenie
made in Poland

Krüger&Matz pragnie inspirować do życia

Kruger&Matz to polska firma, która pojawiła się stosunkowo niedawno na polskim rynku elektronicznym. Na początku marka zajmowała się głównie produkcją sprzętu audio do użytku domowego i samochodowego. Wraz z rozwojem swojej działalności do oferty sukcesywnie dołączają kolejne urządzenia – obecnie w sprzedaży Kruger&Matz można znaleźć między innymi szeroki wybór urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.

2013 Odkrycie roku
2014 Polska Nagroda Innowacyjności

Jakość i
design

Wszystkie urządzenia z portfolio marki łączy jedno: najwyższa
jakość i nowoczesne technologie podane w niezwykle
eleganckiej, designerskiej formie

Inspiracja

Marka Kruger&Matz chce inspirować ludzi do tego, aby w życiu
kierować się pasją imarzeniami, więc oferuje klientom produkty,
które im w tym pomogą

Polska marka

Kruger&Matz to część grupy Lechpol, czyli polskiej firmy zajmującej się
rozwiązaniami z zakresu elektroniki, obecnej na rynku już od 25 lat

Opinie klientów

Staram się wybierać produkty polskich firm i to zaważyło na tym, że postanowiłam dać szansę właśnie produktom tej marki – i całe szczęście. Boombox Kruger&Matz KM3902 okazał się co najmniej tak samo dobry jak propozycje zagranicznych koncernów, a przy tym nieporównywalnie tańszy.

Już nie zdarza mi się zaspać i spóźniać do pracy, a wszystko to, dzięki radiobudzikowi Kruger&Matz KM0813. Zajmuje honorowe miejsce na szafce nocnej, gdzie przyciąga uwagę swoim nowoczesnym designem, a mnie budzi każdego dnia i wprawia w dobry humor od rana.

Szukałem głośników, które uzupełniłyby mój domowy system nagłośnienia, ale nie zaburzyły całego wystroju pomieszczenia. Znajomy polecił mi markę Kruger&Matz, więc postanowiłem zaryzykować i kupiłem kolumny głośnikowe Prime. Jakość dźwięku jest zachwycająca, a do tego mogę na nich odtwarzać muzykę z mojego smartfona, na pośrednictwem Bluetooth.

Strona główna