Make it possible

Open Roads to a Better Connected World

Huawei, czyli jedna z największych marek na świecie, specjalizuje się w produkcji urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych. Na rynku obecna od 1988 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w światowym postępie komunikacyjnym, systematycznie zgłaszając kolejne patenty technologiczne i designerskie. Obecnie asortyment Huawei obejmuje takie produkty jak routery, modemy bezprzewodowe, akcesoria elektroniczne, telefony komórkowe czy tablety.

Obecność w ponad 120 krajach
Ponad 37 lat doświadczenia

Najwyższa jakość
Staranność wykonania

Produkty dostarczane przez Huawei to urządzenia najwyższej jakości,
które zapewniają użytkownikom kontakt ze światem

Innowacje technologiczne

Przez wszystkie lata działalności firma funkcjonuje w zgodzie z ideą dostarczania
najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla każdego

Misja

Celem, jaki przyświeca twórcom urządzeń Huawei jest wspieranie ludzi w
realizacji ich marzeń, przez dostarczanie im najnowszych technologii

Opinie klientów

Szukałem dobrej jakości modemu bezprzewodowego, do obsługi szybkiego Internetu 4G. Na podstawie pozytywnych opinii wielu moich znajomych zdecydowałem się na modem 4G Huawei E3372s. Internet śmiga zarówno na komputerze, jak i tablecie. Zdecydowanie dobry zakup!

Z uwagi na moją pracę potrzebuję stałego dostępu do Internetu, niestety poprzedni modem często przerywał połączenie i utrudniał wykonanie jakichkolwiek czynności. Po zamianie na modem Huawei E3131h-2 nareszcie mam komfort pracy i dostępu do sieci.

Po przeprowadzce do nowego domu stary router nie spełniał swojego zadania – urządzenia stale gubiły zasięg, sieć była niestabilna. Okazało się, że wystarczyło zmienić router, w moim przypadku był to Huawei HG553 – wszystkie problemy z siecią zniknęły.

Polecane produkty

Więcej produktów

Strona główna