Czołowy producent
sprzętu RTV

Produkty polecane przez miliony klientów

Firma Ferguson jest obecnie jednym z największym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji cyfrowej w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku, zajmując się głównie importem i produkcją urządzeń RTV. Od 2001 roku Ferguson rozpoczął produkcję cyfrowych set-top boxów, systematycznie rozwijając swoją działalność i poszerzając ofertę dostępnych produktów. Dziś pod marką Ferguson można spotkać dekodery do telewizji satelitarnej, naziemnej i kablowej, urządzenia mobilne oraz szereg produktów audio/wideo, takich jak rejestratory samochodowe, telewizory, odtwarzacze czy głośniki.

Gala Biznesu 2013 rok
Złoty Medal Targów MEDIAEXPO 2014 rok

Najnowsze technologie

Ferguson zapewnia klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, które są
odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek produktów
elektronicznych.

Urządzenia codziennego
użytku

Firma produkuje szereg urządzeń, które znajdują zastosowanie
każdego dnia: od dekoderów telewizyjnych, przez tablety i telewizory,
na wieżach i głośnikach kończąc.

Komfort klientów

Celem, jaki przyświeca działaniom marki Ferguson jest dostarczanie
swoim klientom urządzeń, które poprawią jakość ich codziennego życia
i komfort użytkowania nowych technologii

Opinie klientów

Bardzo zależało mi na dostępie do funkcji, jakie posiadają najnowsze telewizory, ale w grę nie wchodziło kupno nowego odbiornika. Natrafiłam na Ferguson FBOX3TV, który w praktyce zmienia starszy odbiornik w Smart TV. Urządzenie posiada także funkcję tunera DVB-T i jest banalnie proste w obsłudze.

Długo szukałem jednego tunera, który obsługiwałby zarówno telewizję satelitarną, jak i naziemną. Usłyszałem o dekoderze Ferguson Ariva 153 Combo z funkcją multiroom i dostępem do DVB-T, DVB-S i DVB-C. To już spełniało moje wymagania, ale urządzenie dodatkowo pozwala na dostęp do serwisów internetowych i posiada niezwykle praktyczną opcję multiroom. Chyba najlepsza tego typu propozycja na rynku.

Po drobnej stłuczce i kłopotliwym postępowaniu ze sprawcą wypadku zainteresowałem się rejestratorami jazdy. Wybór padł na propozycję Fergusona Eye Drive FHG200, głównie ze względu na wbudowany moduł Wi-Fi i wysoką jakość nagrań. Warto docenić dołączony do zestawu odbiornik GPS i niezwykle przydatne oprogramowanie. Zdecydowanie polecam!

Strona główna