Praktycznie w każdym domu

Produkty polecane przez miliony klientów

Eldom to polska marka, która specjalizuje się w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego i jest obecna na rynku już od 1993 roku. W asortymencie firmy można znaleźć między innymi szeroki wybór urządzeń kuchennych, takich jak sokowirówki, czajniki czy praktyczne blendery. Ale Eldom dostarcza swoim klientom również urządzenia niezbędne w codziennej pielęgnacji zdrowia i urody oraz takie, które ułatwią wykonywanie codziennych domowych obowiązków. Produkty firmy Eldom to sprzęt AGD dostosowany do potrzeb każdego użytkownika.

Ponad 60 kategorii produktów i akcesoriów
25 lat doświadczenia

Polska firma

Dzięki polskiemu pochodzeniu Eldom doskonale zna potrzeby
swoich klientów i zaspokaja je, dostarczając klientom
najlepsze produkty

Wysoka jakość

Firma przede wszystkim skupia się na dostarczaniu wytrzymałych
i solidnych urządzeń AGD, które będą służyć
przez długi czas

Rozsądne ceny

Marka Eldom chce dotrzeć ze swoją ofertą do jak największej ilości klientów,
więc produkuje urządzenia w cenach dostępnych dla każdego

Opinie klientów

Od zawsze byłam bardzo podatna na przeziębienia, a mój organizm nie mógł sobie poradzić z infekcjami. Za radą lekarza zaczęłam sięgać po świeżo wyciskane soki. Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce Eldom Perfect Juicer PJ200 codziennie wypijam zdrowe soki owocowo-warzywne. Urządzenie jest niezwykle wydajne!

Moje ulubione zimowe swetry po sezonie użytkowania były naprawdę zmechacone, pokryte małymi kuleczkami i supełkami materiału. Na szczęście drugie życie dała im golarka do ubrań Eldom GDS4. Ubrania wyglądają jak nowe.

Kiedyś używałem zwykłych jednorazowych ostrzy do golenia, ale za radą znajomego zainwestowałem w maszynkę do golenia Eldom G50 i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej. Głowica doskonale dopasowuje się do twarzy i usuwa zbędny zarost, a ostrza nie podrażniają skóry.

Strona główna