Wysokiej jakości farby

Produkty marki dekoral

Czym zajmuje się marka Dekoral?

Produkty marki dekoral
Marka Dekoral jest jedną z najpopularniejszych marek w Polsce i na świecie. Nazwie marki Dekoral dały dwa słowa: dekoracja i RAL – pierwsza na polskim rynku karta kolorów. Marka ta powstała z potrzeby konsolidacji pod jednym, rozpoznawalnym szyldem bogatej oferty wiodących producentów farb, lakierów i impregnatów – Spółki Polifarb Cieszyn-Wrocław SA.

Produkty w domu i w ogrodzie

Produkty marki dekoral
Już w 1998r marka Dekoral pokazała się na rynku. Już wtedy można było spotkać produkty tej firmy, i zobaczyć pierwszą szatę graficzną i logo Dekoralu. Już dwa lata po powstaniu firmy, marka została nagrodzona godłem Teraz Polska. Od roku 2000 Dekoral wzrastał w jakość i zadowolenie klientów. Obecnie oferta marki liczy blisko 50 różnorodnych artykułów do dekoracji  i odnowy wnętrz.

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę

Produkty marki dekoral
Marka Dekoral to przede wszystkim wysokiej jakości farby. Farby ceramiczne, które nadają się do pomieszczeń narażonych na zabrudzenia. Można jeszcze wymienić farby lateksowe, akrylowe, emulsyjne, lakier i impregnat do drewna oraz preparatdo ochrony elementów żeliwnych. Wszystkie te produkty są godne polecenia, dlatego nie można wybrać jednego czy dwóch produktów na które watro zwrócić uwagę.

Pozycja marki Dekoral na rynku

Produkty marki dekoral
Bogata oferta produktów, oraz szeroko zakrojone działanie na rzecz klientów, sprawiają że Dekoral zajmuje pozycję lidera na polskim ryku farb. Można to również zauważyć po ilości sklepów których w Polsce jest aż 450. Lecz to nie wszystko co sprawia że Dekoral to lider wśród farb. Studia Dekoral oferują też pomoc profesjonalnego sprzedawcy, oraz bogatą ofertę produktów wiodących marek: Dekoral, Dekoral Fashion, Dekoral Gold, Ciszynka, Domalux, Drewnochron, Sigma Coatings. Klienci sklepów mogą na miejscu skorzystać z usługi komputerowego mieszalnika farb.
Ponad 50 różnorodnych artykułów
Ponad 26 lat na rynku

Opinie klientów

Farba super na sufity. Nie zostają smugi, ślady po wałku itp. Najlepiej mi się maluje wałkiem do elewacji z długim włosem. 2x i gotowe. 0 Poprawek. Struktura nieco grubsza jeśli by patrzeć na ścianę. Jednak każdy fachowiec wie, że sufit jest bardziej wymagający. Wałek dodatkowo robi mat do farby. Nie oceniam farby na ścianę gdzie spotykam komentarze że się łatwo brudzi i ciężko myje. Sufit 100% polecam. Cena do jakości nie ma lepszych. Miałem zlecenia w tys. metrów. Wiem co piszę. Na sufit ok. Na ścianę z dzieckiem, które maluje po ścianach polecam tablicę i kredę ;). Może nie do końca zmywalna, ale biel jest biała. Sufity tylko tym.

Farba dekoral-a to moim zdaniem jedna z najlepszych farb na rynku. Jej jedną z najważniejszych zalet jest śnieżni biała biel, nie ma moim zdaniem na rynku innej tak dobrej farby.

Z farby jestem zadowolony. Opakowania 5L są optymalne do malowania i przenoszenia z miejsca na miejsce. Farba potrafi pokryć powierzchnię do malowania już za drugim razem, a w moim przypadku kolor do zamalowania to ciemny oliwkowy. Efekt zadowalający. Świeży przyjemny zapach. Polecam kto lubi grecką biel.

Strona główna