Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Produkty marki dedra

Marka Dedra

Produkty marki dedra
Marka Dedra stała się rozpoznawalna i ceniona między innymi w branżach spawalnictwa, a także można spotkać ją przy zakupie produktów dla majsterkowiczów. Jest to marka bardzo ceniona w tych branżach, znana jest z bardzo dobrej jakości, i bardzo dobrego kontaktu z klientem.

Solidna jakość

Produkty marki dedra
Dedrę cechują produkty które są świetnej jakości. Bardzo dobrej i solidnej jakości jest młotowiertarka, młot wyburzeniowy. Jest to bardzo trwały produkt, można wiercić w żelbetonie i nie zacina się- wchodzi bardzo gładko, przez co nie zużywamy tyle siły. Drugim produktem jest odkurzacz przemysłowy. Jego plusem jest praca na mokro i sucho. Jest on też wyposażony w filtr HEPA przez co dodaje nam jeszcze siły ssącej. Przewód tego odkurzacza ma 7m więc jest wystarczający na większy obszar. I najpopularniejszym produktem od Derdy jest wiertarka. Wiertarka ta ma bardzo dużą prędkość obrotową, dodatkowym plusem będzie również ogranicznik głębokości, w który Dedra zaopatrzyła tą wiertarkę.

Uczciwość producenta

Produkty marki adler
Dedra od początku swojej kariery nie zawodzi klientów. Dba o jakość produktów poprzez testowanie ich przez fachowych inżynierów. Dbają o produkty, nie tylko na etapie wdrożenia nowych, ale także przez cały okres życia tych produktów. Marka ta, dba również aby dostarczone zakupy w ich firmie trwały jak najkrócej, dlatego też 95% oferowanego asortymentu trafia do klienta w ciągu 24 godzin.
100% polski kapitał
Ponad 33 lat na rynku

Opinie klientów

Produkt zgodny z opisem. Szybki czas realizacji. Pełen profesjonalizm. Polecam Gorąco

Posiadam to narzędzie od 4 lat. Jest w ciągłym użytku, poza dwoma miesiącami, gdy skończyły się szczotki, po wymianie (bardzo prostej) nadal bardzo dobrze dziala, zwłaszcza w żelbecie. Polecam

Jestem bardzo zadowolony z tej maszynki. Spełniła moje oczekiwania. Po malych regulacjach tnie prosto lekko i latwo lamie plytki. Ogólnie godna polecenia.

Strona główna