Preparaty do likwidacji insektów

Produkty marki bros

Czym zajmuje się marka BROS?

Produkty marki bros
Produkty marki BROS towarzyszą nam od wielu lat, i od wielu lat nas nie zawodzą. BROS zadbało o nas dlatego stworzyli produkty które ułatwiają nasze codzienne życie. W ich ofercie możemy znaleźć preparaty do likwidacji insektów.
Marka BROS od wielu lat stara się aby jakość i wydajność produktów była najwyższa. Stąd blisko dziesięć lat temu wdrożyli system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2000, a obecnie ISO 9001:2008. W styczniu 2009 roku funkcjonowanie systemu potwierdzone zostało certyfikatem, który dodatkowo mobilizuje ich do wytężonych działań.

Produkty w domu i w ogrodzie

Produkty marki bros
Troszcząc się o nasze bezpieczeństwo i wygodę marka BROS podzieliła się na Happs, ułatwiający dbanie o zdrowie i higienę Państwa pupili, oraz BIOPON, dzięki któremu w naszych ogrodach zakwitną zdrowe zioła, warzywa oraz kwiaty. Nie jest to jednoznaczne z tym, że produkty BROS znikną z rynku . Wręcz przeciwnie. Profesjonaliści cały czas szykują dla nas udogodnień i lepszych rozwiązań przy produktach.

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę

Produkty marki bros
Jak słyszymy markę BROS od razu kojarzy nam się produkt do odstraszania komarów. I wcale nie dziwne. W top 10 produktów BROS jest aerozol na muchy i komary. Nasz dom nie obejdzie się również bez pecek na muchy. Zaś w ogrodzie przyda się nam preparat na mrówki.
Ponad 150 unikalnych produktów
Ponad 21 lat na rynku

Opinie klientów

Skutecznie zwalcza komary w pomieszczeniach. Długo działa po zastosowaniu się do dołączonej instrukcji. Zapach trochę intensywny. Mimo wszystko nie jest to problemem.

Bardzo skuteczny produkt. Przy otwartym wieczorem oknie nie mam plagi komarów w sypialni. Polecam

Żałuję że dopiero teraz kupiłem taką lampę, dużo owadów na nią wpada przez wieczór i noc. Nie wiem jeszcze jak wygląda jej żywotność, ale efekt działania jest zadowalający.

Strona główna