Lider wśród artykułów gospodarstwa domowego

Produkty marki adler

Trzy nowoczesne marki

Produkty marki adler
Firma ta rozwija trzy nowoczesne marki jakimi są A DLER Europe, CAMRY Premium i MESKO Home. Jest liderem wśród artykułów gospodarstwa domowego. Z wielką chęcią i zapałem marka Adler tworzy dla nas nowe produkty, które pomogą nam w codziennych czynnościach w kuchni, ułatwią pielęgnacje naszego ciała, czy posłużą celom rozrywkowym i medycznym.

Bogaty asortyment

Produkty marki adler
Marka Adler na rynku pojawiła się w 1991r. Od tej pory zaskakuje swoimi świetnymi produktami. Na rynku można poznać już ponad 800 produktów przygotowanych przez tą markę. Duże grono klientów wybiera właśnie te produkty ze względów wizualnych (ponieważ cały czas podążamy za trendami), komfortu zastosowania, dobrą relację ceny do jakości, ale przede wszystkim dlatego, że nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane prawem.

Artykuły gospodarstwa domowego

Produkty marki adler
Adler to przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego.  W top 3 znajduję się między innymi ekspres ciśnieniowy, który cechuje bardzo dobra jakość wykonania, jak i  prosta obsługa. Drugim produktem na który warto zwrócić uwagę jest waga łazienkowa, która jest b dokładna, ma dużą wagę użytkowania i tak jak przy ekspresie Adler postarał się o jakość wykonania. Trzecim produktem z top 3 jest krajalnica. Jest ona prosta w czyszczeniu, a jej ostrze potnie nawet najtwardszy chleb.
Ponad 800 unikalnych produktów
Ponad 33 lat na rynku

Opinie klientów

Kupiłam maszynkę Adler z obawą, że nie podoła. Wcześniej strzygłam pas maszyną z Lidla, ale Adler jest 100 razy lepszy ostrza ceramiczne są super tną jak brzytwa. Jedna bateria wystarczyła na ostrzyżenie całego pieska jest bardzo cicha, kabel się nie plącze. Najlepsza maszynka jaką miałam i z całego serca polecam ją każdemu kto musi strzyc swoje pupile.

Fajna, budżetowa opcja w ciekawym designie, pasuje do mojej nowoczesnej kuchni :) kawa smaczna, czyszczenie zajmuje chwilę, ogólnie polecam, w tej cenie nic lepszego nie znajdziecie.

pralka dobrze pierze, szybko i sprawnie. Idealna na działkę. Jest mała, nie wejdzie w nią dużo, ale łatwo ją przewozić. Polecam.

Strona główna