Samsung SODIMM 16GB DDR4 3200MHz M471A2G43AB2-CWE
This product is not available
- Availability:
- expected delivery
- Brand:
- Samsung SemiConductor
- Product code:
- M471A2G43AB2-CWE /
Share this product:
Specification
| Cas latency: | 22 |
|---|---|
| Chips organisation: | 1Rx8 |
| Component for: | Laptop |
| Harmonized system (hs) code: | 84733020 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Memory form factor: | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size): | 1 x 16 GB |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| Package type: | OEM |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.