Mac Audio Mac Mobil Street T19 car speaker Round 120 W
This product is not available
- Availability:
- expected delivery
- Brand:
- MAC AUDIO
- Product code:
- 1140191 / 4023037401912
Share this product:
Specification
| Amplifier included: | N |
|---|---|
| Driver diaphragm material: | Polycarbonate |
| Frequency range: | 3800 - 23000 Hz |
| Peak power: | 120 W |
| Product colour: | Black |
| Rated power: | 30 W |
| Sensitivity: | 90 dB |
| Shape: | Round |
| Subwoofer included: | N |
| Tweeter: | Y |
| Tweeter diameter: | 1.3 cm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.