Lenovo Yoga AIO 9 32IRH8 i9-13900H Intel® Core™ i9 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD All-in-One PC NVIDIA GeForce RTX 4050 Windows 11 Home Wi-Fi 6E (802.11ax) Grey
Specification
| Ac adapter input voltage: | 100 - 240 V |
|---|---|
| Ac adapter power: | 300 W |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| Colour gamut: | 97% |
| Colour name: | Storm Grey |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Depth (with stand): | 253 mm |
| Discrete gpu manufacturer: | NVIDIA |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card memory: | 6 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| Display brightness: | 495 cd/m² |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Hd type: | 4K Ultra HD |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Height (with stand): | 543.1 mm |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Keyboard included: | Yes |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Memory form factor: | On-board |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Mouse included: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Number of ssds installed: | 1 |
| Nvme: | Yes |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating altitude: | 0 - 3048 m |
| Operating relative humidity (h-h): | 20 - 80% |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating temperature (t-t): | 5 - 35 °C |
| Panel type: | IPS |
| Processor family: | Intel® Core™ i9 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor model: | i9-13900H |
| Product colour: | Grey |
| Product type: | All-in-One PC |
| Rgb colour space: | DCI-P3 |
| Ssd capacity: | 1 TB |
| Ssd form factor: | M.2 |
| Ssd interface: | PCI Express 4.0 |
| Storage media: | SSD |
| Storage relative humidity (h-h): | 20 - 93% |
| Storage temperature (t-t): | -20 - 55 °C |
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Top wi-fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total megapixels: | 5 MP |
| Total ssds capacity: | 1 TB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Touchscreen: | No |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Trusted platform module (tpm) version: | 2.0 |
| Usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) type-a ports quantity: | 2 |
| Usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) type-c ports quantity: | 1 |
| Weight (with stand): | 8.5 kg |
| Wi-fi: | Yes |
| Wi-fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Width (with stand): | 724 mm |
Despite our best efforts, we cannot guarantee that the published technical data and photos do not contain inaccuracies or errors, which, however, cannot be a basis for claims.