Inne do ogrodu

Ciężko wyobrazić sobie efektowną pracę w ogrodzie bez odpowiednich narzędzi. Te natomiast, jak wszystkie sprzęty użytkowe, mogą  ulec zniszczeniu w miarę eksploatacji. Nie trudno wyobrazić sobie złamaną łopatę, taczki, z których odpadnie koło czy podkaszarkę, której linka tnąca się stępiła. W takich przypadkach wymiana całego sprzętu mija się z celem, natomiast wymiana tylko niedziałającego elementu wydaje się prostsze i bardziej opłacalne. Właśnie dlatego w naszym sklepie oferujemy akcesoria ogrodnicze.

Produkty znanego producenta – Geko

Wśród akcesoriów ogrodowych wyróżniamy koła do taczek. Dzielimy je na dwa rodzaje:

  • Koła pompowane

  • Koła piankowe

Pierwszy typ znajduje zastosowanie przede wszystkim w przypadku jazdy po powierzchniach gładkich, pozbawionych elementów, które zagrażają przebiciem opony (np. przydomowych ogrodów). Gdy jednak koło zostanie przebite, oponę dętkową możemy szybko wymienić bez konieczności kupowania nowego koła (polecamy opony marki Geko). Koła piankowe charakteryzują się o wiele większą wytrzymałością (rekomendowane do taczek używanych na budowach, a więc miejsc często zagruzowanych, pełnych ostrych metalowych prętów itp.). Wybierając koło do taczek, powinniśmy zwrócić uwagę na jego szerokość – szersze łatwiej poradzi sobie z przeszkodami, ale będzie trudniejsze w manewrowaniu, stawiając większy opór.

Akcesoria ogrodnicze

W

naszym sklepie znajdą Państwo różne akcesoria ogrodnicze: poza kołami pompowanymi, kołami piankowymi i oponami z dętką, oferujemy żyłki tnące do podkaszarek. Są one kompatybilne zarówno z urządzeniami elektrycznymi, jak i spalinowymi, a ich uniwersalność przejawia się również w tym, że można je dopasować do większości głowic. Żyłki w różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, niebieski) liczą 15m długości i różnią się średnicą (1,6 mm, 2,65 mm, 3 mm). Giętka żyłka podatna jest na dużą siłę zamachową, a jej sześciokątny kształt nadaje krawędziom większą ostrość, przez co żyłka tnie trawę i mniejsze krzewy jak rozgrzany nóż masło. Akcesoria ogrodowe to przydatne elementy wymienne, które warto mieć w garażu „na czarną godzinę”.

Strona główna