Piły łańcuchowe

Przycinanie drzew, cięcie drewna do kominka, amatorskie prace stolarskie? Ze wszystkimi tymi zadaniami poradzą sobie piły łańcuchowe dostępne w ofercie sklepu Wasserman. To urządzenia, których obsługa nie sprawi problemów nawet amatorom. Produkty cechują się lekkością, intuicyjnością i wydajnością. Można zaopatrzyć się zarówno w model spalinowy, jak i w elektryczną piłę łańcuchową. Każde z tych narzędzi sprawdzi się w nieco innych okolicznościach.

Piła elektryczna do drewna

Do prac ogrodowych wystarczą elektryczne modele pił łańcuchowych. W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się na przykład w pilarkę elektryczną z wysięgnikiem do gałęzi. Dzięki niej z łatwością poradzimy sobie z przycinaniem koron drzew na naszej działce. Cechuje ją ergonomiczny kształt oraz ekonomiczne użytkowanie. Nie wymaga benzyny, do działania potrzebuje jedynie energii elektrycznej. Jest przystosowana do potrzeb i możliwości początkujących użytkowników. Dzięki temu mogą jej używać nawet osoby niemające doświadczenia z takimi narzędziami. Warto zainteresować się również piłą elektryczną do drewna John Gardener. Przyda się do cięcia polan do kominka – zamiast męczyć się, machając siekierą, lepiej wygodnie podzielić drewno na równe kawałki.

Piły łańcuchowe znanych producentów – John Gardener, Powermat, Dedra

Obok wspomnianej wyżej marki John Gardener w sklepie Wasserman znajdziemy piły łańcuchowe Powermat. To producent przykładający dużą wagę do jakości swoich urządzeń, ale również do ich ceny. Taka polityka sprawia, że każdy może pozwolić sobie na porządny sprzęt w swoim domu. Przykładem może być spalinowa piła łańcuchowa tej marki. Od modeli elektrycznych odróżnia ją zdecydowanie większa moc. Dzięki temu poradzi sobie nawet z poważniejszymi pracami ogrodniczymi czy stolarskimi. Pozwoli na szybkie i bezpieczne cięcie drewnianych elementów. Posiada funkcję antywibracyjną oraz hamulec bezpieczeństwa, dzięki czemu można korzystać z niej bez obaw, a praca z nią będzie maksymalnie komfortowa.

Strona główna