Pistolety do kleju

Złośliwość rzeczy martwych sprawia, że uwielbiają się one psuć. Domowe artykuły łamią i tłuką się na potęgę, a my niejednokrotnie wolimy je naprawić niż kupować nowe. Pół biedy, jeśli stłucze się dekoracyjna figurka, do której wystarczy zwykły klej z kiosku. Zdecydowanie gorzej jest w przypadku uszkodzenia większych obiektów oraz elementów wymagających znacznie trwalszego łączenia. Wtedy z pomocą przychodzą nam pistolety do kleju na gorąco. To urządzenia, które znajdą zastosowanie nie tylko w profesjonalnym warsztacie, ale i w każdym domu.

Pistolet do kleju na gorąco

Pistolet do kleju to z jednej strony bardzo proste narzędzie, z drugiej odznaczające się jednak wysokim poziomem funkcjonalności. Usprawnia proces klejenia przedmiotów do tego stopnia, że poradzi sobie z nim każdy. Wystarczy napełnić pistolet klejem, który zostanie następnie podgrzany i zmieniony w płynną masę. Ta po wyciśnięciu utworzy silną spoinę, zdolną trwale połączyć różne materiały. Pistolety do kleju na gorąco to przede wszystkim maksymalna wygoda. Pozwalają kontrolować ilość używanego płynu poprzez regulowanie siły nacisku na spust. Dzięki nim unika się również bezpośredniej styczności z klejem, co minimalizuje ryzyko pobrudzenia rąk i ubrań, a to notorycznie zdarza się w przypadku używania zwykłych klejów.

Pistolety do kleju znanych producentów – Dedra, Hogert

Narzędzia dostępne w ofercie Wasserman to produkty znanych marek. Pistolet do kleju Hogert umożliwia solidne łączenie elementów drewnianych, plastikowych czy skórzanych. Jego olbrzymią zaletą jest szybkość – klej wygodnie się nanosi i błyskawicznie schnie. Dzięki prostej budowie i łatwej obsłudze proces klejenia odbywa się znacznie szybciej niż innymi metodami. Pistolet do kleju Dedra posłuży nie tylko spajaniu materiałów, ale i ich uszczelnianiu. Klej podgrzewany jest do temperatury nawet 200 stopni Celsjusza, co ułatwia jego rozprowadzanie. Gdy zaschnie, tworzy trwałą spoinę. Korzystanie z takiego rozwiązania cechuje się wysoką efektywnością w każdej sytuacji.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna