Noże termiczne do cięcia styropianu

Komu kiedykolwiek przyszło ciąć styropian, ten wie, jakie to męczące. Noże, piły i inne narzędzia tego typu nie pozwalają na równe przycięcie i sprawiają tylko, że wszędzie unoszą się małe, białe kuleczki. Aby osiągnąć dokładnie takie wymiary i kształty, jakich potrzebujemy, a jednocześnie uniknąć bałaganu, konieczne będzie skorzystanie z noży termicznych do cięcia styropianu. Urządzenia te w przeciwieństwie do innych nie tną styropianu, a topią go. W ten sposób zapewniają idealnie gładkie krawędzie i pozwalają zachować porządek.

Noże elektryczne do cięcia styropianu

Styropian to bardzo użyteczny materiał, który może posłużyć szerokiemu spektrum zastosowań. Jest bardzo lekki i miękki, dzięki czemu powszechnie wykorzystuje się go do izolacji i ociepleń. Jego największym minusem jest prawdopodobnie kruchość. Składa się on z niezliczonych maleńkich kuleczek, które przy cięciu lub łamaniu bloków styropianu uwalniają się i fruwają wszędzie dookoła. Dlatego tak trudne jest nadanie mu równych wymiarów. Z pomocą przychodzi jedynie nóż elektryczny do cięcia styropianu. Używając wysokiej temperatury, topi on materiał. Pozwala to nadać arkuszom dokładnie takie kształty i wymiary, jakich potrzebujemy. Noże termiczne gwarantują precyzję i porządek podczas prac. Kuleczki styropianu nie kruszą się bowiem, a jedynie topnieją. Uciążliwe sprzątanie tych białych drobin nie będzie już więc koniecznością.

Noże do styropianu znanych producentów – Dedra, Xtreme

Noże elektryczne do cięcia styropianu, dostępne w sklepie Wasserman, pochodzą z asortymentu znanych producentów. Urządzenia marki Xtreme to podręczne narzędzia w przystępnej cenie. Znajdą zastosowanie w wyposażeniu każdego majsterkowicza-amatora. Nóż do styropianu Dedra to nieco bardziej zaawansowany sprzęt. Umożliwia regulację temperatury, dzięki czemu można dopasować moc urządzenia do przecięcia danego arkusza styropianu. Wyposażony jest również w suwak pozwalający ustawić odpowiednią długość ostrza. Pod wpływem prądu nagrzewa się ono do żądanej temperatury, co pozwala na przecinanie nim elementów wykonanych z polimerów.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna