Frezarki

Frezarki górnowrzecionowe nie należą do urządzeń pierwszego wyboru przy zaopatrywaniu domowego warsztatu. Częściej można je spotkać w pracowniach artystycznych czy zakładach stolarskich. Pełnią one bowiem funkcję nowoczesnego dłuta, szlifierki i wielu ręcznych narzędzi. Stanowią niezbędne wyposażenie podczas pracy z drewnem, a nawet z niektórymi miękkimi stopami metali. Umożliwiają nam profilowanie krawędzi, wycinanie dekoracyjnych kształtów czy wykonywanie artystycznych wykończeń. W sklepie Wasserman znajdą Państwo wysokiej jakości frezarki górnowrzecionowe do drewna.

Frezarki górnowrzecionowe

Obsługa frezarek górnowrzecionowych nie jest wcale skomplikowana. Pracę znacznie ułatwiają dołączone do zestawu szablony. Sprawiają one, że uzyskiwane przez nas frezy zachowują pełną powtarzalność wzorów. Zakresu możliwości tych urządzeń nie ogranicza nic z wyjątkiem liczby szablonów, jakie posiadamy. Dodatkowo frezarki posiadają płynną regulację obrotów oraz blokadę wyłącznika, co przekłada się na wygodne użytkowanie sprzętu. Wyposażone są także w uchwyty do szybkiego mocowania frezów, a to zdecydowanie usprawnia pracę. W zestawie wraz z urządzeniem znajdują się szablony, niezbędne klucze i uchwyty, a także szczotki węglowe.

Frezarki znanego producenta – Powermat

W ofercie Wasserman znaleźć można profesjonalne frezarki Powermat. Sprzęt tego producenta odznacza się dużą wytrzymałością i wydajnością. Cechuje się wysoką mocą, prędkością zmienną o sporym zasięgu oraz niewielką wagą. Ręczna frezarka górnowrzecionowa przyda się każdemu, kto para się pracami stolarskimi czy rzeźbą. Z obrabianego w ten sposób drewna powstają nie tylko meble, ale i gustowne dekoracje. Warto zatem wyposażyć swój warsztat w sprzęt tego rodzaju. Charakteryzuje go bowiem uniwersalny charakter i dość wszechstronne zastosowanie.

Strona główna