Piły łańcuchowe

Ze wszystkimi pracami wymagającymi cięcia, przycinania i rżnięcia poradzą sobie piły łańcuchowe dostępne w ofercie sklepu Wasserman. Nasze produkty cechują się lekkością, trwałością i wydajnością. Kupicie u nas piły zarówno spalinowe, jak i elektryczne czy akumulatorowe.


 


Piła elektryczna, akumulatorowa lub spalinowa - Powermat, Verto, Dedra John Gardener


Do prac ogrodowych wystarczą w zupełności elektryczne modele pił łańcuchowych. W sklepie Wasserman dostępne są różne modele takiego urządzenia. Znajdziecie tu np. pilarkę elektryczną z wysięgnikiem do gałęzi jej ergonomiczny kształt to ekonomiczne i komfortowe użytkowanie. Polecamy również piły elektryczne do drewna od Johna Gardenera. Takie piły są wyjątkowo wydajne, bezpieczne i solidne. Łańcuchy w takich piłach są automatycznie smarowane, urządzenia są świetnie wyprofilowane z idealnie umieszczonym środkiem ciężkości. Piły posiadają hamulec bezpieczeństwa. Obok wspomnianej wyżej marki John Gardener w sklepie Wasserman znajdziemy piły łańcuchowe Powermat, Verto lub Dedra. I prócz tych zasilanych energią elektryczną mamy również piły akumulatorowe. Pilarka łańcuchowa akumulatorowa VERTO wyposażona jest w hamulec bezpieczeństwa, automatyczny system smarowania łańcucha i wskaźnik poziomu oleju. A jeżeli potrzebna wam będzie moc i siła to znajdziecie na pólkach sklepu piły spalinowe. Taka piła poradzi sobie nawet z poważniejszymi pracami ogrodniczymi czy stolarskimi. Posiada funkcję antywibracyjną oraz hamulec bezpieczeństwa.


 


Bez części zamiennych żadna piła daleko nie pojedzie


W ofercie sklepu Wasserman posiadamy części zamienne do różnych urządzeń. Do pił możecie u nas nabyć np. prowadnicę marki Dedra. To odporna na zniekształcenia, oraz uszkodzenia mechaniczne część do pilarki. Dedykowana jest do pilarek Dedry DED8701, DED8702. Większość producentów zaleca używanie akcesoriów dedykowanych specjalnie do konkretnego sprzętu, wtedy są one idealnie dopasowane pod względem specyfiki piły. Prowadnica od Dedry pozwoli wam na intensywniejszą eksploatację i będzie służyć dłużej niż prowadnice z niewiadomego źródła. Pamiętajcie, że to od stanu prowadnicy zależy prawidłowe prowadzenie łańcucha i nasze bezpieczeństwo. Prócz prowadnic zaopatrzycie sie u nas w łańcuch rekomendowany do pilarek Dedry DED8701, DED8702. Pamiętajcie, że najważniejszy jest dobry naciąg łańcucha. Za ciasny łańcuch szybko się zużyje i spowoduje szybsze zużycie prowadnicy, natomiast za luźny - może spadać z prowadnicy albo nawet się zerwać. Mamy jeszcze jedną uwagę odnośnie prac z piłami, to urządzenia niebezpieczne i dlatego warto kupić kask z siatką na twarz i ochronnikami słuchu a stopy schować w sztywne i twarde obuwie.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna