Odkurzacze do liści, dmuchawy i zamiatarki

Jesień potrafi zachwycić nas pięknem, ale może nas też doprowadzić do szału. Co ciekawe, oba efekty osiąga w ten sam sposób – poprzez spadające liście. Cudowne złoto-czerwone kolory lasów cieszą nasze oczy podczas niedzielnych spacerów, a nawet codziennych powrotów z pracy. Te same kolory irytują ponad miarę, gdy przychodzi do porządkowania własnego ogrodu. Grabie idą w ruch, a sterta liści rośnie i rośnie. A przecież można ułatwić sobie pracę. Wystarczy zaopatrzyć się w porządny odkurzacz do liści, który zamieni żmudną robotę w czystą frajdę.

Dmuchawy do liści

Są tacy, którym odkurzacz ogrodowy do liści od razu skojarzy się z miotaczem protonowym niezapomnianych Pogromców Duchów. Łap więc za broń i stań się nieposkromionym Pogromcą Bałaganu! Jeśli masz pomocnika, pamiętaj tylko, aby nie krzyżować strumieni… Urządzenia dostępne w sklepie Wasserman oferują kilka przydatnych funkcji, a jednocześnie pozostają naprawdę łatwe w obsłudze. Możesz wykorzystać je zarówno w charakterze dmuchawy, jak i odkurzacza. Z jednej strony bez trudu zgromadzisz nawet mokre liście na jednej stercie – pomoże Ci w tym na przykład opcja redukcji średnicy wylotu, która zwiększy ciśnienie powietrza. Z drugiej strony możesz łatwo zebrać wszystkie liście, gałązki i śmieci w jednym worku. Sprzątanie ogródka nigdy nie było tak proste!

Produkty znanych producentów – Powermat, John Gardener, Malatec

Urządzenia, które znajdziecie w ofercie Wasserman, to kompleksowe dmuchawy-odkurzacze do liści. Nie dość, że cechują się wielofunkcyjnością, to zachowują ergonomiczny kształt i intuicyjny charakter. Wszystko dzięki temu, że pochodzą z asortymentów znanych producentów. Powermat to marka specjalizująca się w funkcjonalnych elektronarzędziach. Jej produkty wyróżniają się bezawaryjnością i długim okresem eksploatacji. John Gardener to z kolei przedsiębiorstwo zajmujące się sprzętem ogrodowym. W jego asortymencie znajdziesz nie tylko zamiatarki do liści, ale również piły łańcuchowe czy nożyce do żywopłotów. Malatec natomiast odznacza się wyjątkowo atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości swoich artykułów. Warto w przyrządy tej marki wyposażyć swój garaż czy piwnicę.