Wyrzynarki

Wyrzynarka elektryczna nie jest pierwszym narzędziem, w jakie zaopatrujemy swój warsztat. Chyba że posiadamy pracownię stolarską – wtedy takie urządzenie jest wprost niezbędne. Obok strugów i szlifierek stanowi ono podstawę wyposażenia. Wbrew pozorom można wykorzystywać je nie tylko do drewna, ale i do tworzyw sztucznych, a nawet do miękkich metali. To czyni z wyrzynarki ręcznej uniwersalne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w wielu różnorodnych sytuacjach. Warto zatem zaopatrzyć się w jedno z urządzeń dostępnych w sklepie Wasserman.

Wyrzynarki elektryczne

Wyrzynarka do drewna różni się od innych narzędzi o podobnym przeznaczeniu przede wszystkim precyzją pracy. Posiada między innymi wbudowany laser, który ułatwia trzymanie się obranej linii cięcia. To wszystko umożliwia wycinanie nawet tak skomplikowanych kształtów jak równe, okrągłe otwory. Brzeszczot urządzenia cechuje się niewielkimi rozmiarami, co przekłada się na łatwość wyrzynania kształtów nawet o bardzo małych promieniach. Narzędzia w asortymencie Wasserman wyposażone są też w funkcję regulacji szybkości ostrza, a to przydaje się na przykład podczas cięcia takich materiałów jak plastik – zbyt duża prędkość mogłaby bowiem zacząć topić tworzywo. Innym udogodnieniem w wyrzynarkach elektrycznych są przyłącza odprowadzające wióry w trakcie pracy. Dzięki temu łatwo zachować porządek nawet podczas intensywnych robót.

Wyrzynarki do drewna znanego producenta – Geko

Wyrzynarka do drewna Geko to zaawansowane urządzenie, przydające się głównie w różnorodnych pracach stolarskich. Dzięki prostej lecz solidnej budowie odznacza się ono poręcznością i łatwą obsługą. Posłuży więc zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Wymiana brzeszczotów może odbywać się w nim bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a przycisk blokady zapewnia ciągłość pracy, zmniejszając tym samym zmęczenie użytkownika. Łatwo zatem zauważyć, że w wyrzynarce elektrycznej Geko wszystko podporządkowane jest głównie zasadom ergonomii i komfortu konsumenta.

Strona główna