Narzędzia ręczne

Wszystkie produkty w tym dziale
167 produktów

Dział narzędzia to dział, w którym znajdziecie wszystko, co potrzebne do różnych prac remontowych. Od zestawów kluczy po chwytaki i maszyny do glazury. Wszystkie narzędzia od renomowanych producentów znanych od lat na naszym rynku.Klucze, szczypce i zaciskarki w ofercie sklepu Wasserman- Hogert, Dedra, Hanlong, Kemot, Master


Klucze warsztatowe, które znaleźć można w asortymencie Wasserman, to produkty znanych i cenionych na rynku marek. Wszystkie nasze artykuły z tego działu cechują się znaczną wytrzymałością oraz ergonomicznym kształtem. Klucze są proste i wygodne w obsłudze, a solidne materiały, z których zostały wykonane przekładają się na ich długą żywotność. Odpowiedni zestaw warsztatowy sprawi, że żadne majsterkowanie nie będzie straszne. W sklepie Wasserman znajdziecie także szczypce i zaciskarki. Na półkach są modele uniwersalne, jak i te dedykowane konkretnym zabiegom. Kombinerki Hogert przydadzą się podczas większości prac a szczypce boczne jak i szczypce precyzyjne okażą się niezbędne podczas jakichkolwiek instalacji elektrotechnicznych. Automatyczny ściągacz izolacji marki Master posłuży do przygotowywania kabli koncentrycznych do nakładania złączy. Jeżeli nie wiecie, co może się przydać na waszej drodze majsterkowicza to postawcie na zestawy kluczy nasadowych. Klucze nasadowe, końcówki oraz nasadki wkrętakowe przydają się w każdym warsztacie, posłużą do naprawy roweru czy samochodu, montażu mebli lub instalacji hydrauliki. Spośród wielu różnych kombinacji narzędzi można bez problemu wybrać taki zestaw, który idealnie będzie dopasowany do naszych potrzeb.


 


Chwytaki magnesowe, podnośniki i maszyny do glazury najlepszych marek - Hogert, Dedra, Powermat, Geko


Chwytak na magnes, który udźwignie do 2,7 kilogramów to niezwykle przydatne narzędzie, regulacja wysięgnika i oświetlenie LED zamontowane w końcówce narzędzia wpływają na zwiększony na komfort użytkowania. Wszędzie gdzie trzeba sięgnąć a ręka za krótka, tam gdzie ciasno i ciemno docenisz tego pomocnika. Maszyny do glazury, dostępne w sklepie Wasserman, to produkty znanej marki Dedra. Przecinarki zapewniają gładkie i precyzyjne cięcia wzdłuż płytki, jak i w poprzek lub po przekątnej. Stabilna podstawa z zapobiega ślizganiu narzędzia po powierzchni, a gumowa nakładka na rączkę zapewni o wiele stabilniejszy chwyt. W ofercie sklepu znajdziecie także zestawy wierteł pozwalające na przygotowanie otworów w kafelkach za pomocą otwornic o różnych średnicach. Są one pokryte węglikiem wolframu, który jest tańszy i twardszy niż stosowany często w tym celu diament. W dziale narzędzia swoje miejsce znalazły też pędzle i wałki bez których nie obędzie się żadne porządne malowanie.

Strona główna