Kable antenowe

Obecnie przy różnego rodzaju instalacjach ceni się bezprzewodowość i maksymalne ograniczenie ilości kabli niezbędnych do zamontowania danego urządzenia. Trzeba jednak mieć świadomość, że niekiedy obecność kabli jest zasadniczo niezbędna do tego, aby urządzenie mogło działać sprawnie i bez zarzutu. Tak dzieje się między innymi w przypadku anten satelitarnych. W tym wypadku należy jednak wziąć pod uwagę konieczność odpowiedniego doboru kabla koncentrycznego. Najwyższej jakości kable antenowe w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Kable, przewody antenowe do satelity

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Kable antenowe zwykle mają za zadanie łączenie anten z konkretnym odbiornikiem telewizyjnym. W skład kabli wchodzi z reguły kilka elementów, od których w głównej mierze zależy jakość dokonanego połączenia oraz sygnału odbioru. Przewód zatem jest chroniony przez wykonany z tworzywa sztucznego płaszcz, z kolei ekrany i oploty zwykle są miedziane albo aluminiowe, natomiast dielektryk jest tworzywem sztucznym. Przewody antenowe takich marek, jak Conotech czy Televes zwykle posiadają również wewnętrzną żyłę, do której skonstruowania wykorzystuje się zazwyczaj miedź albo ewentualnie stal miedziowaną. Nasze kable doskonale nadają się do tworzenia instalacji radiowych, telewizyjnych i satelitarnych.

Najlepsze kable koncentryczne

Kable antenowe do satelity znajdują swoje zastosowanie głównie przy instalowaniu telewizji cyfrowej oraz kablowej. Sprzedawane są one zwykle w rolkach o różnej długości, sięgającej zazwyczaj od 50 lub 100 do 300 metrów, istnieje jednak również możliwość zakupu dowolnie wybranej długości kabla. Nasze produkty spełniają wszelkie wymogi nakreślone w dyrektywie ROHS, dysponują one ponadto certyfikatem Instytutu Łączności. Szczególnie godny polecenia jest zakup kabli marki Opticum oraz Belden. Są to bardzo wytrzymałe kable antenowe, dostosowane do użytkowania w rozmaitych warunkach atmosferycznych. Kable koncentryczne gwarantują użytkownikom trwałość oraz niezawodność sygnału satelitarnego docierającego do odbiorników telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna