Sport hobby zdrowie

Wszystkie produkty w tym dziale
206 produktów

Dział sport i turystyka to dział, w którym znajdziecie różne akcesoria przydatne nie tylko podczas wypraw, ale i w codziennym życiu. Są tu akcesoria medyczne i sprzęt sportowy a także sprzęt praktyczny i rozrywkowy jak na przykład wykrywacze metalu.

Akcesoria medyczne rekomendowane przez lekarzy -Promedix, Adler


Akcesoria medyczne mają na celu ułatwienie nam dbania o zdrowie. Pomogą nam w tym ciśnieniomierze, termometry oraz inhalatory. W naszej ofercie znajdziecie państwo inhalator krówkę, który został stworzony specjalnie dla dzieci. W zestawie z inhalatorami znajdują się także maski oraz filtry. W relaksie pomogą wam maty masujące albo grzewcze. Taka na przykład poduszka elektryczna to ulga przy bolących stawach lub przy reumatyzmie albo dodatkowe ogrzewanie zziębniętych stóp. Przydatnymi akcesoriami mogą okazać się także krokomierze lub obciążniki na nadgarstki dla tych, którzy ćwiczą. Dla entuzjastów uprawiania sportu nasz sklep internetowy proponuje sprzęty fitness i akcesoria sportowe. Zegarek z pulsometrem albo wielofunkcyjna opaska zachęcą nas na pewno do większej dbałości o zdrowie. A dzięki stacjonarnemu rowerowi treningowemu możemy swobodnie trenować bez względu na pogodę za oknem. Uprzyjemnić sobie trening możemy muzyką, której możemy słuchać w bezprzewodowych słuchawkach. A wszelkie swoje wyczyny na rowerach, ławeczkach do ćwiczeń czy ekwilibrystykę na uchwytach do pompek możemy zachować na pamiątkę dzięki specjalnie przystosowanym i niezwykle wytrzymałym, a nawet wodoodpornym kamerom sportowym. W dziale akcesoriów sportowych znajdziecie wszystko, co przydatne podczas wycieczek rowerowych, mamy przeróżne akcesoria rowerowe, kaski, pompki, lampki, latarki, kosze i torby rowerowe.


 


I w domu czasami taka kuchenka staje się niezbędna - Mesko, Geko, Adler, Camry


Przenośne kuchenki elektryczne to idealne rozwiązanie nie tylko dla turysty. W razie remontu kuchni, dla wynajmujących mieszkanie, dla tych z malusią kuchnią, dla tych urządzających duże przyjęcia. Dla nich wszystkich taka kuchenka turystyczna będzie sprzętem dającym rozwiązanie tych problemów. Lekka, łatwa w obsłudze idealna do przechowywania jest sprzętem turystycznym i domowym. Prócz kuchenki na wycieczce przydaje się także pompka rowerowa. Taka pompka samochodowa i rowerowa może nas uratować w niespodziewanej sytuacji. Flakowata opona na pewno zniszczy nam przyjemność z jazdy rowerem. Jeżeli chcesz zaznać przyjemności wysiłku fizycznego na powietrzu zaopatrz się w trampolinę. Trampolina ogrodowa z naszej oferty jest wykonana z porządnych i wytrzymałych materiałów a jej stalowa i mocna konstrukcja wytrzyma obciążenie nawet do 180 kg. Nudzisz się na urlopie? Już nie musisz spraw sobie wykrywacz metali. Dostępne w naszym sklepie wykrywacze metalu ( Maclean, Xtreme ) z dyskryminatorem, to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o odnalezieniu skarbu zakopanego pod ziemią albo ukrytego w podłodze lub ścianie starego domu. Nasze urządzenia mają regulowaną długość ramienia, wodoodporną cewkę, analogowy wskaźnik pomiaru i uniwersalne wejście na słuchawki.

Strona główna