Grille ogrodowe i przybory do grilla

Grill to jeden z najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Można zorganizować go w gronie rodziny, przyjaciół czy sąsiadów. To rozrywka idealna, gdyż zamienia szarą rzeczywistość w czystą przyjemność. Zamiast samotnie uwijać się przy garnkach w kuchni, można przygotowywać pyszne potrawy, ciesząc się towarzystwem bliskich osób, popijając zimne trunki i wystawiając twarz do słońca. Aby zagwarantować sobie kulinarny sukces i maksymalnie uprzyjemnić czas spędzany przy grillu, trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie. W niezbędne akcesoria można zaopatrzyć się w sklepie Wasserman!

Zestawy i przybory do grilla

W sklepie Wasserman można znaleźć zarówno niezawodne grille, jak i wszelkie niezbędne akcesoria. Do wyboru mamy między innymi elektryczny grill kontaktowy, składany grill ogrodowy czy grill i wędzarnię w jednym. Każdy z tych modeli ma inne zastosowanie. Pierwszy ucieszy głównie osoby mieszkające w blokach, gdyż można korzystać z niego na balkonach. Drugi to standardowe rozwiązanie, wybierane najczęściej. Trzeci to z kolei propozycja dla osób ambitnych i lubiących eksperymentować ze smakiem. To także zamykany grill ogrodowy, mający tę przewagę nad pozostałymi, że zapobiega stygnięciu potraw i przyspiesza ich termiczną obróbkę.

Grille ogrodowe i przybory do grilla znanych producentów – Dedra, Eldom, PRO

W ofercie sklepu Wasserman znalazły się także liczne przybory do grilla znanych producentów. Dzięki nim przygotowywanie posiłków będzie prostsze niż kiedykolwiek. Jednym z największych problemów bywa rozpalanie grilla. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest dmuchawa ręczna Dedra. Generuje ona strumień powietrza, który podsyca ogień i przyspiesza spalanie węgla. Dzięki temu znacznie szybciej możemy położyć na nim nasze potrawy. Dmuchawa do rozpalania grilla sprawia, że nie musimy wypluwać płuc, starając się podmuchami rozprzestrzenić ogień. W asortymencie można się również zaopatrzyć w profesjonalny zestaw do grilla PRO, na który składają się między innymi łopatki, noże, widełki czy pędzelki.

Strona główna