Walce do trawy i aeratory

Od zawsze marzysz o idealnym, wręcz nienagannie wypielęgnowanym trawniku? Chcesz, by zazdrościli Ci sąsiedzi, a goście przybywający w odwiedziny nie mogli się nadziwić nad jego pięknem? Mimo że regularnie strzyżesz trawę, pozbywasz się chwastów, nawozisz i podlewasz obszar zielony, to i tak Twój trawnik nie wygląda tak, jakbyś sobie tego życzył? Być może  problemem jest nieodpowiednia aeracja gleby, a rozwiązaniem Twoich problemów mogą okazać się oferowane przez nas aeratory trawnikowe.

Aeratory do pielęgnacji trawy

Choć możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, to napowietrzanie trawnika jest czasem równie ważne, co jego nawilżanie (podlewanie) i nawożenie. Aeracja gleby polega na nakłuwaniu drani trawnika na głębokość około 10 centymetrów. Najczęściej wykonuje się to przy pomocy specjalnych nakładek na buty wyposażonych w regularnie rozmieszczone kolce. Dzięki ruchomym ściągaczom tego typu aerator trawnikowy pasuje do każdej stopy oraz każdego rodzaju obuwia. Korzystanie z niego to sprawdzony i skuteczny sposób, by szybko i przyjemnie napowietrzyć swój trawnik. Jednocześnie można zadbać o własną kondycję fizyczną, bo drałowanie w butach, których podeszwy wyposażone są w długie kolce, głęboko penetrujące glebę, nie należy do najlżejszych rodzajów joggingu.

Produkty znanego producenta - Import

Aeracja trawnika, a więc napowietrzanie i rozluźnianie gleby, a także wzmacnianie ukrytych w niej korzeni,  powinno się odbywać przynajmniej dwa razy w sezonie (wiosną i u schyłku lata). Przed rozpoczęciem zabiegu napowietrzania trawnik należy przystrzyc i podlać, by gleba była wilgotna, a wysoka trawa nie blokowała do niej dostępu. Dla wszystkich, których nie przekonuje aerator trawnikowy w formie nakładek na buty, mamy alternatywne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdą Państwo skuteczny walec do trawy. W zależności od modelu i indywidualnego zapotrzebowania można go pchać przed sobą lub ciągnąć za kosiarką albo małym traktorem. Niezależnie od dokonanego wyboru, dzięki produktom znanego producenta Import Państwa trawnik zyska nowe życie.

Strona główna