Akcesoria CB

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:

Jeśli używasz CB radia, wiesz, jak przydatne mogą być wykorzystywane w nim dodatki. Ułatw sobie obsługę tego urządzenia, wyposażając je w niezbędne złączki i akcesoria. Oferowane w sklepie Wasserman produkty przydadzą Ci się podczas ulepszania swojego CB radia, a także przełożą się na wygodniejsze mocowanie go w samochodzie. To wydajne urządzenia i elementy wykonane z solidnych materiałów, gwarantujących wytrzymałość i wydajność instalacji. Są kompatybilne z większością sprzętu obecnego na rynku. 

Sklep z akcesoriami do CB radia

 W sklepie Wasserman znaleźć można przydatne akcesoria CB, spośród których warto wymienić na przykład reflektometr. To urządzenie służące do strojenia anteny oraz radia. Mierzy ono współczynnik fali stojącej transmitera i pozwala na konfigurację ustawień. Można wykorzystać je zarówno do zestawów samochodowych, jak i stacjonarnych. Jego zaletą jest łatwa obsługa i bezawaryjne działanie. W asortymencie znalazły się również dodatkowe głośniki do CB radia. Poprawiają one odsłuch na przykład w przypadku zwiększonego hałasu. Można połączyć je z urządzeniem za pomocą uniwersalnej wtyczki mini Jack. Wasserman oferuje również wymienne kable, które przydadzą się w przypadku przetarcia przewodów przy antenie CB radia. 

Akcesoria do CB radia znanych producentów – Satec, CRT, Diamond

 Akcesoria do CB radia, dostępne w ofercie Wasserman, to produkty znanych marek. Firmy CRT i Diamond dostarczają między innymi niezawodne reflektometry, których użyjemy do regulacji współczynnika fali stojącej. Urządzenia cechują się bardzo niskimi stratami połączeniowymi, bezawaryjnością i wysoką dokładnością pomiaru. Oprócz nich w ofercie znajdziemy zapasowe wtyki, redukcje gniazd i kable koncentryczne. Kierowców ciężarówek zainteresują przede wszystkim dodatkowe głośniki, a także metalowe wieszaki mikrofonowe, na które wygodnie można odwieszać gruszkę CB radia. W asortymencie nie zabrakło także wtyczek zapalniczki samochodowej czy podkładek magnetycznych pod antenę CB.

Strona główna