Opryskiwacze ogrodowe

Pielęgnując ogród, nie możemy zapominać o jego nawożeniu. Rośliny często padają ofiarą szkodników, które mogą zrujnować nasze przydomowe uprawy. Insekty niszczą zarówno kwiaty, krzewy ozdobne, jak i na przykład drzewka owocowe. Dlatego warto spryskiwać rośliny specjalnymi nawozami i środkami chemicznymi. W tym celu w każdym domu przyda się ręczny opryskiwacz ogrodowy. W tego typu narzędzia można zaopatrzyć się w sklepie Wasserman. Cechują się one łatwą obsługą i funkcjonalnością.

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy

Opryskiwacz ogrodowy umożliwia równomierne pokrywanie roślin ochronnymi środkami. Warto używać preparatów organicznych, by mimowolnie nie zaszkodzić środowisku. Dobór specyfików będzie miał również wpływ na wartości odżywcze i smak hodowanych owoców czy warzyw. Decyzja dotycząca zakupu właściwego sprzętu będzie zależała głównie od powierzchni, która musi zostać opryskana. Do dużych ogrodów nadadzą się więc ręczne opryskiwacze ciśnieniowe. Można nosić je na ramieniu, dzięki czemu proces opryskiwania drzewek i krzewów przebiega łatwo i komfortowo. Cechują się ergonomiczna konstrukcją i użyciem wytrzymałych materiałów, które pozostają odporne na chemikalia oraz intensywną eksploatację. Posiadają pojemne zbiorniki, co sprawia, że nie wymagają ciągłego napełniania. Są lekkie i wyposażone w wygodne szelki ułatwiające pracę z nimi.

Opryskiwacze ogrodowe znanych producentów – Powermat, Geko

Dostępne w sklepie Wasserman opryskiwacze ogrodowe to narzędzia pochodzące z asortymentów znanych marek. Warto zainteresować się ich ofertą, gdyż produkty odznaczają się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny i stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego ogrodnika. Opryskiwacz ogrodowy Powermat wyposażony został w pompę ręczną, która zapewnia mu spory zasięg i wydajność. Na uwagę zasługują również mniejsze modele producenta, służące do opryskiwania, zraszania czy nabłyszczania pojedynczych roślin. Posiadają regulowane, mosiężne dysze, które wydłużają żywotność narzędzi. Warto także wspomnieć o opryskiwaczach ciśnieniowych Geko, zapewniających znakomite warunki rozpylania.

Strona główna